Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdek bekattanni.

Mit tegyek? Kezdek bekattanni.

Figyelt kérdés

Felidegesít mikor anyám magában káromkodik, pufforog ha valami nem tetszik neki. Ha csengetnek vagy telefonálnak, máris hisztizik, hogy miért nem hagyják békén(minden alkalommal).


Megőrjít mikor anyám összeveszik a nevelőapámmal jelentéktelen dolgokon. Pl. anyám ebéd közben nem mert levest apumnak, erre ő meg megsértődött. Anyám nem vett tusfürdőt, erre nevelőapám 1 órán át bszogatja.


Irritál mikor a mamám folyamatosan simogat és mosolyog rám, minta meg akarna erőszakolni. 30 percenként benyit a szobámba, hogy miért nem eszek. Nincsenek saját gondolatai. Ha valaki azt mondja, hogy ez jó, akkor szerinte is. És fordítva.


A papám állandóan bszogat, hogy egyél, pihenj, TV-zz. De agresszívan. Addig mondja míg meg nem csinálom, és folyamatosan.


Rühellem mikor magukba mérgelődnek, ordibálnak tök feleslegesen. Felkúr mikor úgy beszélnek rólam mintha valami állatka lennék. De aranyos, cuki stb... Menjenek állatkertbe, de engem hagyjanak már.


Estére szorongok a sok napi hülyeségen. Mit tegyek?



2015. júl. 14. 22:09
 1/4 anonim válasza:
65%
Figyelj, egy idő után észre fogják venni hogy már nem vagy gyerek. (?) Mellesleg, örülj neki,hogy törődnek veled, még ha ilyen formában is. 18/f
2015. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megtudlak érteni. Az én családom tagjai se százasok. Egyszer sírva fakadtam a hülyeségeiktől.Lányként van nekem 3 gyökér bátyám.

Ha lázadsz azzal csak nehezíted a dolgokat. Szerintem állj ki magadért.

2015. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólj nekik. Vagy változnak vagy nem sokára a saját lábadra állsz.
2015. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

érthető hogy ebben a korban idegesitenek ezek.

de pl mamádat ne szold le ha simogat mert később meg fogod bánni(elhiszem h idegesit tinikoromban én is máshogy reagáltam) de késöbb hidd el mikor már nem lesz akkor mindent megadnál h simogasson!tapasztalat


anyukád morgolodására meg veszekedésére hát annak sajna nem tudsz mit tenni, nálunk is volt nem tudtam hatni rá, ráhagytam, utána meg koli majd elköltöztem, akkor már nem kellett hallgatni

2015. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!