Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedjem vagy ne?

Megismerkedjem vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot kérnék tőletek. A nejemtől válok. Ő egy hete mondta el nekem, hogy van már egy új pasija akit másfél hónapja ismert meg. A kapcsolatuk már olyan, hogy közös hétvégét ( 3 napos) terveznek a Balatonon, ahová a 10 éves fiamat is elviszik. Én szeretném megismerni a nejem új pasiját mielőtt elviszi a gyermekemet magával egy nyaralásra. A nejem viszont nem szeretné bemutatni nekem a srácot és nem is indokolja meg, hogy miért. Annyit mond csak, hogy majd eljön az ideje. Mitévő legyek? Mégis csak a gyermekemet viszi el nyaralni egy számomra idegen pasi. Én szeretném a srácot megismerni és egy kicsit beszélgetni vele a nyaralás előtt.
2015. júl. 13. 08:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

És milyen hülye szöveg az, hogy majd ha eljön az ideje?

Ja, ahhoz már volt elég idő, hogy közös nyaralást tervezzenek, ráadásul gyerekkel. De még titkolni kell, hogy ki az??? Elég zavaros.

Meg az is fura, hogy már meg van tervezve a nyaralás, de neked még csak egy hete mondta el.

2015. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%

Okés utolsó most ez nem mindenkire vonatkozik,csak nekem ez gyanus lenne.

Függ a kapcsolatodtol is ki hogy vált ok stb..

Kérdező meg lehet egyutt el a felesegevel es kerdesblol ugy jon le hogy csak folyamatban van a "válás" mig el nem válnak addig Férj es felesegnnek szamit.

Nem biztos utolso hogy mától"részedről megcsalqs volt e"

Itt viszont a kerdezonel fen alhat ez a gyanú.

2015. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

1. Ha már folyamatban van a válás, akkor logikailag különéltek, ezért az exfeleség esetében semmi probléma, ha lesz egy barátja.


2. A feleségnek joga van a gyerekkel elmenni nyaralni - ugyanis a gyerek VELE megy.


3. NEKED semi most, sem késöbb semmi jogod sincs sem beleszólni abba, hogy az exfeleségenek van-e barátja, illetve kicsoda.


4. Neked a baráthoz az égvilágon semmi közöd, semmi kapcsolat nincs köztetek, ez kizárólag a nö magánügye.



Mellesleg aki azt írta, hogy a válásnál "jobban jön ki a nö", ha nincs barátja - ez egyáltalán nem igaz, a válás során csak az a kérdés, hogy a két házastárs tényleg nem akar-e tovább együttélni. Hogy miért nem, az nem téma. Az meg teljesen léynegtelen, hoyg van-e valameliyknek újabb kapcsolata, ugyanis MO-on nincs olyan, hogy ki a hibás.

2015. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%
van egy sejtésem, hogy ismered is..
2015. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!