Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy fiúnak akkor...

Tetszem egy fiúnak akkor amikor megölel?

Figyelt kérdés

Na felteszem a kérdést részletesebben..

12 éves vagyok, nem szeretnék attól a fiútól semmit mert még szerintem túl fiatal vagyok, ő 14 éves, és tetszik meg minden de nem akarok tőle semmit! Na úgy volt hogy farsang volt a suliba és az egész suli elment egy szórakozóhelyre, és én beöltöztem SP őrült rajongójának, és az a fiú pedig nagyon hasonlít SP-re, és felvolt írva az arcomra meg a kezemre hogy I LOVE SP, és odajön hozzám az a fiú és ezt mondta: Ó hát köszönöm hogy szeresz..és megölelt..és suliba mondta hogy szép vagyok meg ilyesmi.


Nem kritikákat várok, hanem értelmes válaszokat a kérdésre!:)


2010. márc. 4. 12:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel a sracnak kulonben nem olelt volna meg:-) ez annyira edes:-)baratkozzatok nyugodtan,es majd meglatjatok:-)Enis szeretem SPt nagyon jo a zeneje,es helyes srac:-)Sok szerencset a baratkozasban,aranyos vagy:-)22/L
2010. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Fú 13:16-os rendesen le vagy maradva... :D

am utálom sp-t bocs :D

A kérdésre az a válaszom, hogy lehet...

2010. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne lemaradva? Én sem tudom ki az az SP... xD

Na de mindegy...

Szóval ahogy már előttem is írták, lehet, hogy tetszel neki. (Szerintem biztos, hogy valamilyen szinten igen, másképp nem mondogatná, hogy szép vagy.) És sztem ha neked is tetszik, akkor összejöhetsz vele, de nem muszáj menni a többi 12-13 éves után, akik már lefeküdtek a fél várossal. Ha összejössz vele, elég a beszélgetés is, meg a puszi, annál több nem is kell ilyen korban... :P De jó, ha van valakid. (Szerintem.) :)


15/F

2010. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

édesek vagytok, és jó, h ennyi idősen nem a kefélés jár a fejedben, mint a kortársaid többségének :)

az SP-t meg majd kinövöd. remélem...

2010. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

tényleg ki az az SP?

feltételezem valami énekes, és nem is biztos hogy veszítettem valamit hogy nem tudom

de most már kíváncsi lettem hogy mi a mérce manapság

(bocsi mindenkitől hogy én mint válaszadó kérdezek, de nem akartam erre egy külön kérdést kiírni)

2010. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Egy énekes:)

Köszi mindenkinek:)

2010. márc. 5. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!