Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy fiúnak akkor...

Tetszem egy fiúnak akkor amikor megölel?

Figyelt kérdés

Na felteszem a kérdést részletesebben..

12 éves vagyok, nem szeretnék attól a fiútól semmit mert még szerintem túl fiatal vagyok, ő 14 éves, és tetszik meg minden de nem akarok tőle semmit! Na úgy volt hogy farsang volt a suliba és az egész suli elment egy szórakozóhelyre, és én beöltöztem SP őrült rajongójának, és az a fiú pedig nagyon hasonlít SP-re, és felvolt írva az arcomra meg a kezemre hogy I LOVE SP, és odajön hozzám az a fiú és ezt mondta: Ó hát köszönöm hogy szeresz..és megölelt..és suliba mondta hogy szép vagyok meg ilyesmi.


Nem kritikákat várok, hanem értelmes válaszokat a kérdésre!:)


2010. márc. 4. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nos, már megadtad a választ. Túl korai ez neked, bőven ráérsz még az egészre. De barátok lehettek, ki tudja, talán pár év múlva komolyodhat a dolog.
2010. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök édes:)


Szerintem majd pár év múlva....:)

2010. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is édes :) Könnyen előfordulhat, hogy tetszel neki, de egyszerűen ne reagálj rá, benne van a kérdésedben a válasz..
2010. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha a végére nem írtad volna oda, hogy mondta, hogy szép vagy, akkor azt írtam volna, hogy az ölelésből a körülmények miatt nem egyértelmű. De hát ha ilyet mondott, akkor nyilván tetszel neki.

Mellesleg.. ki az az SP?

2010. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
70%

sztem sosem korai barátkozni

ha neked is tetszik, kerülgesd kicsit, biztos meg fog szólítani, ha neked is tetszik, légy hozzá kedves, menjetek sétálni a parkba, fagyizóba stb. természetesen nem kell hogy más legyen belőle, ha nem akarod, de egy puszi nem árthat meg búcsúzóul. (mikor ismerkedjen az ember ha nem fiatal korában?)

2010. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

ma 13:16

google a barátod ;)

egyébként énekes:D


am sztem lehet h bejössz neki...de ne bízd el magad :)

2010. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gúnyból is csinálhatta.
2010. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

ja bocsi a kéréds az volt tetszel e neki ha ölelget

Erre az ölelésre, már várhatott a srác, mert hisz mondta is hogy szép vagy = tetszel neki. De a farsangi bulin végre helyzetbe hoztad úgymond a felírattal, amit készpénznek vett és be is váltotta a sok kis apró fillérját egy nagy ölelésre. A többi már rajtad múlik :)

2010. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gúnyból is előfordulhat de nem hiszem hogy erről van szó ebben az esetben. Azt a kérdező is érezné és egyértelműbb lenne :)
2010. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

végre egy normális 12 éves, aki a korának megfelelően viselkedik!

na, hogy ne offoljak: valószínűleg tetszel a fiúnak:)

13/L

2010. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!