Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú haver sokat ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú haver sokat ér hozzám (pl. : csikiz, megölel, átkarol, stb. ) az annak a jele hogy tetszem neki vagy csak simán baráti hülyülés?

Figyelt kérdés

Ő 19/F én 16/L

Kb. fél éve vagyok jóban vele,és pár hónapja szinte egymáshoz nőttünk. Mindenki azt hiszi hogy járunk,pedig eddig szó sem esett erről. Az utóbbi időben megjegyzéseket tett amiből arra következtettem hogy fontos vagyok neki,de azért mégsem mindegy hogy barátilag,vagy mint nő.


2010. aug. 19. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

mint nő.

teccel neki.

2010. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BeerHunter ***** válasza:
Ha nem buzzancs, akkor szerintem szeretne veled lenni, nem csak barátilag:)
2010. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

olvassatok már! A kérdező lány! Hogy lehetne akkor meleg??? -.-"

Amúgy, szerintem igen, próbál közeledni. :)

2010. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeerHunter ***** válasza:
89%
Te meg értelmezzél, kedves utolsó:D
2010. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki és ahogy látom még van olyan férfi aki tudja hogy kell magába habarodítania egy nőt :)
2010. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BeerHunter ***** válasza:
100%
Mellesleg attól hogy lány, még lehet meleg...
2010. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Úgy értettem, hogy a srác hogy lehet meleg, nem a lány...
2010. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

nekem is ugyanez a helyzet. én 15/L ő 14/F ránk is sokan azt hiszik járunk, de nem. és nem is akarunk. amugy mi jól érezzük magunkat. és tuti nem tetszek neki. legalábbis ugy, hogy járnánk, mert megoszt velem mindent. csajok terén főleg:)

de nekünk kezdettől fogva így volt. lehet a te esetedbe tényleg tetszel neki.;)

2010. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, nekem 8 évig volt egy nagyon jó barátom, mindent meg tudtunk beszélni, ő volt a legjobb barátom. összebújtunk, csikizett, simizett, stb. soha nem volt több. aztán egyszer (5 éve) egy ittas pillanatában ordibálva közölte velem, hogy önző szemét vagyok, mert nem veszem észre, hogy ő amióta csak meglátott szerelmes belém... nos azóta nem igen beszéltünk.

tehát ilyen alapon vonzódhat hozzád, mint nőhöz:)

2010. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tyű,köszi a válaszokat,felpontoztam mindenkit:))))
2010. aug. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!