Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? Vagy csak hülyülés az egész?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki olyanokat csinál hogy:

pl ma délután elköszöntem a bnőimtől(általában megöleljük egymás köszönés képen) és ez a bizonyos fiú odajöt hozzám mikor elköszöntem a bnőimtől és hátulról megölelt.De amúgymeg ma utcsó előtti óra infó volt és véletlen hozzámért és elkezdi h:fújj meg múltkor buszmegállóban ültünk egy padon 3 man ő ült középen és ráhajtotta a fejét a vállamra énmeg átlöktem a fejét a bnőm vállára utána az enyémre...Persze hülyéskedésből...Szerintettek tetszek neki vagy csak hülyülni szokott ilyenkor???


2011. jan. 28. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt csak úgy derítheted ki ha megkérdezed tőlle hogy járna e veled...vagy máskor öleld vissza jó szorosan és ha tovább ölel akkor szeret,de ha ellök magától és rádordít hogy haggyad már még nyugodtan védekezhetsz azzal hogy csak viszonoztad...:$

13L

2011. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oo:)Most azt írtad le amit biztos nem fogok megcsinálni csinálni.Már bocsi.Várom a jó tanácsokat de azért ez egy kicsit durva
2011. jan. 28. 21:23
 3/9 anonim válasza:

figyeld..ez neked még nem is nagy vmi..:|

velem olyanokat csinál az 1ik leghelyesebb osztálytáram h simogat, mutogatja a hasát, boxerét nekem órán érted.:DD

és semmi nincsen köztünk,pedig már sokmindent megcsináltunk egymással. ezt tényleg úgy tudhatod meg akk ha nem karod megkérdezni, h figyeled h néz a téged..szemeztek-e vagy hozzádér-e direkt és mond -e olyankat h csúnya vagy utána meg bocsánatot kér..akk valószínű h van vmi.:)

velem is ezvan..:/

de nekem ő csak haver marad. ha neked úgylesz h nem tetszel neki akk maradhattok barátok.:)

2011. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj... ne sértődj meg de elsőre ez nekem csak hülyülésnek látszik. Hülyülésnek, nem hülyítésnek. Szerintem várj vele egy kicsit, hogy kiderüljön mit érez... pl. előtte beszéld meg a barátnőiddel hogy randira hívott egy srác vagy ilyesmi, és figyeld a reakcióit.

De el is hívhatod valahova (nem kettesben gondolom), de legyetek kevesebben (3-4), és flörtölj vele meg ilyenek... ha mások előtt is ilyen, gyakran, nem bunkó de kedves és veszi a lapot akkor tetszel neki. ha bunkón viszakozik vagy nem vesz erről tudomást akkor nem valsz.:)

ennyit tudtam mondani...

jaj, és ha megbánt vagy valami ne vedd a szívedre. ez egy kritikus időszak... (gondolom nem vagy több 16nál.:))

2011. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én azt ajálom neked hogy kérdezél rá mert én hasonlokatt csinálunk ismeroseim mell mert vagy szorakozik mert jol nézelki de nem akar semitt vayg járni akar veled és ha igy vann akkor meg kell beszélnetek hogyan tovább de egy szovall kérdezdmeg!nem veszitesz semitt mért amért rá kérdedezell hogy mitt akar toled pl:járni vayg csak haverkodni mert vanak akik igy mutasák ki hogy be josz neki meg arra figyelj még hogy szemeget e vele ha igen akkor ott vagy neki akkor tuti járni akar!kéedezél rá
2011. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Norb66 ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy szerintem nem komoly, csak idiótáskodik.
2011. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem teccel neki. Mi fiuk csak órákon mondunk ijet hogy fúj meg ijesmi hogy megőrizzük a menőségünket de a suli utáni dolgok azok már komolyak
2011. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Norb66 ***** válasza:
ND98: Hát elárulom hogy nem vagy menő. Lányokat csúfolni egyáltalán nem az. Még ha nem is gondoljátok komolyan. Nekik rosszul esik. Szállj magadba, és ne egy frappáns visszaszóláson törd most a fejed. Hidd el, később rájössz hogy ezt nagyon rosszul csináltad 12 évesen.
2011. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

01-28 21:17

Marha nagy élettapasztalattal rendelkezhetsz...

Kérdező: Nálam ez még belefér a barátság kategóriába. Én is szoktam ilyeneket csinálni pár lány barátommal, ettől függetlenül nem akarok tőlük semmit, főleg hogy idősebbek. De ha érdekel a srác akkor próbálkozz nála te is ilyenekkel, ha szívesen veszi akkor tiéd a pálya;)

2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!