Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvastam a levelezésüket....

Elolvastam a levelezésüket. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Férjemmel 14 éve vagyunk együtt. Soha nem volt semmi probléma egészen tavaly nyárig. Facebookomra jött egy üzenet amit a nő férje küldött. A levelezésüket, ahol azt taglalják hogy mennyire hiányoznak egymásnak, és hogy milyen jó lenne együtt lenni, stb stb.

Mind a kettő tagad. Csak hülyéskedtek egymással semmi komoly nem történt. Még egy csók sem. Férjem állítása szerint amikor költe a nő hogy jön hozzá ő elküldte. (én éjzakában dolgoztam)

Tudom hogy nem mondanak igazat.Mindenesetre megpróbáljuk rendbehozni a házasságunkat. Most olyan helyzetbe kényszerültem, hogy én is ott kell dolgozzak ahol ott a nő is- férjem is.A nő 5 hónaos terhes.Nem beszélnek, elmennek egymás mellett ha én is ott vagyok.De nem mindig dolgozunk egy műszakban.

Ti mit tennétek? Mondjak fel? ott a 2 gyerekem kell a pénz.


2015. jún. 26. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Én válnék.

Egyértelmű, hogy a hátad mögött hazudozik. Keress egy olyan férfit, aki megbecsül és nem a szörnyű akadálynak lát, aki miatt nem tud beszélgetni a "féltett és terhes(vajonkitől?) szeretőjével". Az, hogy vannak közös gyerekeitek, nem jelenti azt, hogy egy válás rosszabb lenne, mint együtt élni egy hazug és félrelépős szemétládával. Menekülj, amíg nem késő.

2015. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De érdekes, hogy az senkiben nem merül fel az a kérdés, és persze benned sem, hogy szereted még?
2015. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

szeretem presze. nem beszélnek a jelenlétemben, kerülik egymást, de hát nem mindig vagyok ott. face-t szoktam nézni, ott nem irnak egymásnak, sőt amikor lebuktak akkor törölték egymást, meg tel.számot is stb.

Úgy telnek a műszakok, mintha mi sem történt volna, csak ez a engem emészt belülről.

2015. jún. 27. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!