Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvastam a levelezésüket....

Elolvastam a levelezésüket. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Férjemmel 14 éve vagyunk együtt. Soha nem volt semmi probléma egészen tavaly nyárig. Facebookomra jött egy üzenet amit a nő férje küldött. A levelezésüket, ahol azt taglalják hogy mennyire hiányoznak egymásnak, és hogy milyen jó lenne együtt lenni, stb stb.

Mind a kettő tagad. Csak hülyéskedtek egymással semmi komoly nem történt. Még egy csók sem. Férjem állítása szerint amikor költe a nő hogy jön hozzá ő elküldte. (én éjzakában dolgoztam)

Tudom hogy nem mondanak igazat.Mindenesetre megpróbáljuk rendbehozni a házasságunkat. Most olyan helyzetbe kényszerültem, hogy én is ott kell dolgozzak ahol ott a nő is- férjem is.A nő 5 hónaos terhes.Nem beszélnek, elmennek egymás mellett ha én is ott vagyok.De nem mindig dolgozunk egy műszakban.

Ti mit tennétek? Mondjak fel? ott a 2 gyerekem kell a pénz.


2015. jún. 26. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne mondj fel semmiképpen! Mondjon fel a nő, ha nem bírja a stresszt. Bár az ilyenek mindent túlélnek. Engem az érdekelne, hogy vajon mit takarhat a "hülyéskedés", amit a férjed mondott neked.
2015. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy már Te futamodj meg. Érezze magát rosszul ő, ne Te!
2015. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Ne mondj fel. A nő elmegy szülni néhány hónapon belül, addig kibírod.

Ha rendbe akarod hozni a házasságodat, az dicséretes (én nem biztos, hogy bírnám ezek után), azt azért tedd nagyon világossá a férjed előtt, hogy utoljára hozott ilyen megalázó helyzetbe. Kezdj el azon dolgozni, hogy legyen saját félretett pénzed, amiről nem tud, vagy köss magadra befektetéses életbiztosítást, ahol anyád/testvéred a kedvezményezett, akiben megbízol. Ja, és szerezd be a legjobb válóperes ügyvéd elérhetőségét, ha netán mégis másképp alakulnak a dolgok. Sose árt szárazon tartani a puskaport.

2015. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Levelezésük:

N: jó lenne ha együtt lehetnénk

F: aha

N:te már csak tudod

F: igen


F: remélem nem bántott egész éjjel görcslt a gyomrom, féltettelek.


a kedvencem: Férjem írta: most nem tudunk beszélni, mert ... alszik (éjszakás voltam)

2015. jún. 26. 11:51
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a gyerek kitől van, azt lehet tudni?
2015. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Ó figyi, itt egyértelműen nem csak hülyéskedés volt. A helyedben én tuti leveleznék egy hasonlót valakivel, akár haver is lehet, akit ő nem ismer. Érezze csak át azt amit te, különben soha nem kap észhez.
2015. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen, ez elég egyértelmű. Gondolom, a bántás arról szólt, hogy a nő lebukott otthon.
2015. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Ne mondj fel. Első a család, ebben az esetben a gyerekek. Szerintem egy ideig figyeld hogy mit beszélnek pl facebookon, vagy egyéb közösségi oldalakon, vagy esetleg a valóságban amikor beszélnek kérj meg valakit hogy hallgassa őket és mondja el nagyjából hogy miről beszéltek, vagy akár egy mikorfont is eldughatnál pl az ingében és hallgathatnád mit beszélnek stb. tudom, hülye ötlet, de nem tudok egyelőre mást mondani. ezért bocsánatot is kérek. De szerintem egy próbát megér.
2015. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azon már nem aggódnék, mit beszélnek, a nőnek is férje van, ráadásul gyereket vár, a férj tud a történtekről...meglepne, ha ezek után lenne még folytatás. Bár nem derült ki egyértelműen, de gondolom, ők is együtt maradtak.
2015. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Tudod ki próbálná meg ezek után helyrehozni a házasságát, pénz ide vagy oda. Fognám a gyerekeket, és visszamennék a szüleimhez, amíg talpra nem tudok állni egyedül is. Semmi önbecsülésed nincs?
2015. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!