Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elolvastam a Sárga Kapszulát...

Elolvastam a Sárga Kapszulát és túl izmos lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Felejtsd el amit olvastál, és egyél vajaskenyeret amennyi belédfél
2015. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvastad volna akkor tudnád hogy mit tegyél. :D
2015. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak amnéziásan ébrednék fel, kétszer akkora lettem mint Jay Cutler.
2015. ápr. 16. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És még okos lettél.:)
2015. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem, Te vagy az a kérdező, aki ma azt írta, hogy "fel akarja gyúrni" magát, de fél, hogy veseproblémái lesznek a táplálékkiegészítőktől.


Szerintem írj Bunnynak, biztos megmondja a tutit. :D

2015. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Nem elolvastad, hanem megetted, valld be őszintén.

Úgy látszik, hogy te meg tudod emészteni a cellulózt és nagyon hízékony is vagy, ha ennyit híztál egy könyvtől.


A 90 napos diéta a megoldás, de ilyen extrém esetben 180 napig kell csinálni. A diéta alatt szigorúan kerülni kell a könyvek fogyasztását.

2015. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

átérzem, én csak kétszer akkora lettem, mint kevin levrone a csúcson, de sajnos ötször szárazabban. A desztillált vízben főtt csirkemell cupákos zsírgombóc, hozzám képest. Szárazabb vagyok, mint a tökéletes vákuum. Szinte csak aminosavak alkotják a testem. Elértem, hogy már a hormonális folyamatokhoz sincs szükségem idejét múlt zsírsavakra.

4 tizedesjegy pontossággal 0%-os testzsír, a testem zsírmentes. A következő célom a 0%-os víztartalom elérése, 120 kg-os testsúllyal. Kizárólag aminosavakból fog felépülni a testem, szárazon, mint egy valódi szobor.

2015. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Musclemore ***** válasza:
100%

Én sejtettem, hogy ez lesz mikor olvastam a sárga kapszulát.

Szólni kellene bunnynak h ne fújja fel az embereket, nem mindenki akár coleman lenni.

Javaslom neki, hogy írjon egy fehér tablettát.

2015. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó anyám, sírok! XD
2015. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Kapjátok be, nektek legalább nem kell minden nap 1000 kilóval háton guggolni, hogy fennmaradjon a keringésetek. Andrej Malanyicsev kér tőlem tanácsokat, nem tudom lerázni magamról, valaki segítsen, mert öngyilkos leszek! :(
2015. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!