Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal mondahtni a pokol...

Anyámmal mondahtni a pokol fenekén van a kapcsolatunk. Mit csináljak? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Soha nem csináltam semmi rosszat Most is amikor kezet mostam ugy hátbavágott hogy azóta is iszonyatosan fáj a hátam.Csak azért mert most értem haza a gyakoratról fáradtan és a zoknit ottfelejtettem a széken :\'(

Állandóan lehülyéz meg minden apám külföldön van dolgozik fel akarom hívni hogy jöjjön haza mert nem bírom már mit csináljak 17 éves vagyok elszökjek itthonról mert már az is megfordult a fejemben hogy most felakasztom magamat.


2008. szept. 2. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt a kapcsolatom anyámmal, apámmal meg még szarabb! én fogtam magam, és elköltöztem a nagyszüleimhez, szerencse, hogy rájuk tudtam számítani..
2008. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
énis rosszban voltam anyummal, de a nagymamámmal beszéltem erről. (az ő anyjával)és ő egy kicsit észhez térítette.. sztem próbáld meg apukádat hívni, vagy anővéredet,vagy a angyszüleidet
2008. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagyszüleim már mindmeghaltak.Pedig az ő anyukája ha még élne tuti hogy segítene amikor kicsi voltam és mindig volt valami baj hozzá fordultam.De már nem éél :(
2008. szept. 2. 17:17
 14/18 A kérdező kommentje:
Szóval a nagyszülőkkel ne gyertek mert nekem nincsenek nagyszüleim
2008. szept. 2. 17:17
 15/18 anonim ***** válasza:

sajnos apukád sem fogja tudni megoldani a dolgokat mert nem fogja tudni megbeszélni édesanyáddal a dolgokat. a rendőrségre vagy a gyámügyisekhez kell fordulnod amilyen gyorsan csak tudsz. hidd el ha igazat mondasz és tényleg ilyen a helyzet segíteni fognak. és ne engedj a fenyegetéseknek, mert az elgyengít holott semmi okod rá. erős vagy és több akaratod van mint neki hidd el.

ne add fel ami nem öl meg az erősít!!!!

sok sikert és bátorságot kívánok

2008. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Anyukád valószínűleg rajtad éli ki a keserűségét... Én a helyedben nagyon-nagyon határozottan elé állnék, és megmondanám neki, hogy ha nem változtat a viselkedésén, akkor otthagyod a fenébe az első adandó alkalommal!! És nem árt vele tudatnod azt sem, hogy egyszer bizony meg fog öregedni, és ne számítson majd a segítségedre. Azt mondod, ne tanácsoljuk, hogy ülj le vele beszélgetni, pedig más megoldás nincs!! És ne akaszd fel magad, nem jött el a világvége. Hidd el, ő az, aki sokkal szarabbul érzi magát, mint Te, ezért tombol!! Előtted még ott az egész élet!! Nekem is nagyon szar volt annak idején ez a korszakom (hasonló), aztán amilyen hamar csak lehetett, elmentem dolgozni. Utána levelezőn munka mellett érettségi, diploma... Anya nélkül is ment. Sőt, csak nélküle ment... Te is egy olyan ember vagy, akinek nem pottyan minden az ölébe, és ezért meg is fogsz becsülni majd mindent az életben!! Fel a fejjel, és kitartás!!
2008. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

anyam engem is kiskoromban allandoan vert, meg eleg durva dolgokat mondott, amig egyutt elt apammal, addig apam mindkettonket verte.

en amint 18 lettem elkoltoztem. nem igen volt hova, kollegiumba, illegalisan.

most mar oreg, es probalja rendbetenni, de hiaba probal kedves lenni, kicsuszik az igazi termeszete, es akkor undorodok meg viszolygok.

en 13-14 eves korom korul gondolkodtam az ongyilkosságon, aztan arra jutottam, hogy en tobbet erek, tulelesre jatszottam, leheto legkevesebbet voltam otthon, konyvtarban meg edzesen voltam, nem keveredtem rossz tarsasagba.

bird ki azt az egy evet, aztan ha tudsz, ragadj meg minden alkalmat, hogy elmenj.


..es nezd a pozitiv oldalat, te tuti sose nem fogod ezt csinalni a gyerekeddel.


vigyazz magadra, es legy eros!

ha beszelni szeretnel vkivel, nyugodtan irj privit.

miu

2008. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom a helyzetedet!


Jogilag a dolog úgy néz ki, hogy 16 éves korodtól szabad lakhelyválasztási jogod van, tehát elköltözhetsz, iskolát választhatsz, akár koleszba.


A teendő valóban az, hogy a Gyermekjóléti Szolgálathoz kell bemenned és elmondanod a dolgot, ők pedig adott esetben átadják az ügyet a Gyámhivatalnak. De talán érdemes a Gyámhivatallal IS beszélned.


Anyukád valóban nem érdemli meg, hogy visszanézz rá...

2008. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!