Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal mondahtni a pokol...

Anyámmal mondahtni a pokol fenekén van a kapcsolatunk. Mit csináljak? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Soha nem csináltam semmi rosszat Most is amikor kezet mostam ugy hátbavágott hogy azóta is iszonyatosan fáj a hátam.Csak azért mert most értem haza a gyakoratról fáradtan és a zoknit ottfelejtettem a széken :\'(

Állandóan lehülyéz meg minden apám külföldön van dolgozik fel akarom hívni hogy jöjjön haza mert nem bírom már mit csináljak 17 éves vagyok elszökjek itthonról mert már az is megfordult a fejemben hogy most felakasztom magamat.


2008. szept. 2. 14:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
csak azt ne mondjátok hogy üljünk le és beszéljük meg.Én már nemakarok beszélni vele már nemis eszek és még a szobából se merek kimenni
2008. szept. 2. 14:12
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp hívd fel apukádat!!! Mi az hogy hátbavág?! Mit gondol mi vagy te egy állat?

Remélem apukád jobb belátással van rá, de ha nem akkor nem sok jövőt jósolok neked otthon. Miért viselkedik így veled? Vagy alapjáraton ilyen természetű? Testvéred van?

Az öngyilkosság nem megoldás, annyit nem ér, hogy eldobdd az életed, ezzel csak neki tennél szívességet. Először is beszélj apuddal, hátha kiáll melletted, és leállítja anyádat. Addig meg próbálj tartózkodni tőle, a lehető legkevesebbet érintkezz vele. Ha szakad a cérna akkor pedig nyugodtan kérdezd meg, hogy tulajdonképp mi baja veled, hiszen a gyermeke vagy. Ha nem tettszik neki hogy visszaszólsz szard le, de ne bánjon veled úgy mint egy kutyával. Tapasztalatból mondom, jobb ha nem hagyod magad teljesen megalázni!

2008. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van egy nővérem vele ritkán beszélek mert anyámmal összerugta a port ésazóta semmi hírt nem tudok róla.Régebben a nővéremet is volt hogy gyakran megverte meghogy hajánál fogva rángatta meg kapott akkora pofont is hogy ugy belilult az arca hogy 1 hétig nem ment suliba.
2008. szept. 2. 14:28
 4/18 A kérdező kommentje:
De most leszívesebben meghalni volna kedvem mert elegem van ebből az életből :(
2008. szept. 2. 14:30
 5/18 anonim ***** válasza:
De az nem megoldás, hogy ha kárt teszel magadban. A nővéred nem tudna segíteni valahogyan?
2008. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tud segíteni sehogysem tudom elérni és még azt sem tudja hogy engem is megszokott verni
2008. szept. 2. 14:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp beszélj apukáddal!
2008. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
családsegítő szolgálat ... milyen fizikai állapotban vagy anyádhoz képest? megpróbálhatod megvédeni magad, esetleg kihívni a rendőröket, ha erőszakos veled mégegyszer! amúgy nem csodálom, nővéred elszökött, apád külföldre ment ...
2008. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Apám megmondta hogy nem is szeret itthon lenni meg nagyon régen a nővérem is róbálkozott már öngyilkossággal egy rakás gyógyszert vett be és a rendőrök uy találták meg ájultan az eggyik parkban.
2008. szept. 2. 15:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg elköltözni otthonról. Átmenetileg egy haverodhoz, vagy rokonhoz. Mindenképp ki kell szakadnod ebből a környezetből, mert nem jó így neked. Pár nap után vissza fog hívni, hogy menj haza. Talán rájön, hogy rossz egyedül és ha nem változik egyedül is marad.
2008. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!