Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit járulnátok hozzá a...

Ti mennyit járulnátok hozzá a költségekhez?

Figyelt kérdés
Most nyáron a páromnál és az anyukájánál fogok tölteni 1 hónapot, mivel náluk több munkalehetőség van, mint az én lakhelyemen. Diákmunkázni fogok azalatt az egy hónap alatt, azonban hétvégente hazamegyünk. En arra gondoltam, (attól függ mennyit fogok keresni) hogy kb 15ezer forintot adnék a barátom anyukájának.
2015. jún. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
hán nem itt kérdezném meg az idegen emberektől, hanem megbeszélném a barátommal vagy az anyukájával
2015. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát*
2015. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
semennyit
2015. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a 15ezer úgy jó esetleg,ha otthonról viszel azért kaját is oda hozzájuk.
2015. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őket kérdezd meg jóember. Ha nincs pénzük, akkor a 15 ezer nyilván nem fedezi a költségeidet. Ha meg van pénzük, nem kell nekik a szaros 15 ezred. De mi ezt nem tudjuk megmondani, hogy melyik.
2015. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

te ismered az anyukát és az anyagi helyzetüket. szerintem ha jól állnak akkor elég annyi, hogy elmosogatsz magad után vagy mások után, esetleg néha főzöl te valamit vagy ha elfogy a vaj akkor veszel egyet stb.

legalábbis az én anyósom max ennyit várna el, pénzt nem fogadna el

2015. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!