Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom van e értelme...

Nem tudom van e értelme megmenteni a házasságom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszekszünk. Érezni sem érzek iránta semmit. 2 éves ikerlányaink vannak. De már teljesen belefáradtam ebbe az egészbe. Mindennaposak a veszekedések. Másik óvodába vették fel nem abba amibe először gondoltuk. Teljesen kiakadt h nem balhézok emiatt. 2napig veszekedett velem h ÉN intézzem el a másik óvodát. Ma megfenyegetett h úgy megüt h a sebészeten kötök ki. Az én házamban lakik mert neki nincs semmije szinte hajléktalan a családjával együtt mert nekik sincs semmijük. Kamionosként dolgozik így viszont jól keres. Tavaly nem volt kocsink anyámtól kértem kölcsön h tudjunk venni kocsit mert nem könnyű ikrekkel tömegközlekedni, idén már külön akar venni magának mégegy kocsit.
2015. jún. 19. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

"Nem tudom van e értelme megmenteni a házasságom?"


Ha ezt a mondatot kimondod/leírod, akkor már rég nem. Azok után, amit írtál róla, főleg nem, akár vannak gyerekeitek, akár nem. És ha egyszer nekik mondja, hogy úgy megüti őket, hogy a sebészeten kötnek ki?

2015. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

kérdező: az jogosítja fel arra hogy azt mondja neked, úgy megüt hogy a sebészeten kötsz ki, hogy meghunyászkodsz neki

ne magadat sajnáltasd, zavard el a p.ba és meg van oldva

2015. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, hogy megmenthető-e avagy nem, az rajtatok, kettőtökön múlik, akkor menthető, ha mindketten azt akarjátok, és mindketten tesztek is érte.

Ahhoz, hogy "jósolni" lehessen, tényleg tudni kéne - legalább nagy vonalakban - hogy az anno szerelemből hogy jutottatok idáig, mi változott, mikor, miért...

2015. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem érzel iránta semmit, mert sokat veszekedtek. Szerintem beszélgess vele többet, de ne veszekedve, hanem valahogy emberek módjára. Elmondod, hogy téged mi bánt, őt mi bántja, és csak meg tudtok egyezni valamiben.
2015. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9%

Nézd, ha engem az ÉN házamban bárki megfenyegetne, de akár csak egy rossz szót szólna, úgy kiba**nám, hogy a kertkapun túl érne földet.

Menjen a híd alá, ott majd elgondolkozik az életén.

De ha te szopatni akarod magadat, akkor elnézést kérek, és sok boldogságot kívánok.

2015. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!