Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom van e értelme...

Nem tudom van e értelme megmenteni a házasságom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszekszünk. Érezni sem érzek iránta semmit. 2 éves ikerlányaink vannak. De már teljesen belefáradtam ebbe az egészbe. Mindennaposak a veszekedések. Másik óvodába vették fel nem abba amibe először gondoltuk. Teljesen kiakadt h nem balhézok emiatt. 2napig veszekedett velem h ÉN intézzem el a másik óvodát. Ma megfenyegetett h úgy megüt h a sebészeten kötök ki. Az én házamban lakik mert neki nincs semmije szinte hajléktalan a családjával együtt mert nekik sincs semmijük. Kamionosként dolgozik így viszont jól keres. Tavaly nem volt kocsink anyámtól kértem kölcsön h tudjunk venni kocsit mert nem könnyű ikrekkel tömegközlekedni, idén már külön akar venni magának mégegy kocsit.
2015. jún. 19. 14:05
1 2
 1/15 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

"Ma megfenyegetett h úgy megüt h a sebészeten kötök ki."


Mi a kérdés?

2015. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy vannak gyerekeink.
2015. jún. 19. 14:13
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez esetben a gyerek megléte rhadtul nem érdekes. De könnyebb az ikreitekre fogva mártírkodni, mint kdobni a pitsába.

Te tudod, én kivágnám, a lányok meg túlélik.

2015. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező: Te a "ma született" bárány vagy? Neked nincsenek hibáid? mert hogy csak a negatívumot csak a társadról írod.


Nos?

2015. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
hát pont a gyerekek érdekében kéne lépni akkor, mert ha később ez még jobban eldurvzul, az nem jó a gyerekeknek sem. És a boldogtalan anyuka sem tud úgy nevelni, mint egy boldog. Én ezt így már nem akarnám megmenteni, mert a férjed semmibe vesz ezek szerint téged.
2015. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt kellene. Nem mártírkodás. De ez súlyos döntés.
2015. jún. 19. 14:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Szerinted mi jogosítja fel egy pasit h olyat mondjon h úgy megüt h a sebészeten kötök ki?
2015. jún. 19. 14:18
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Olvasd vissza amit leírtál!!! Te mit tanácsolnál neki? A választ te is tudod!
2015. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"Hogy vannak gyerekeink."


És azt szeretnéd, hogy olyan közegben nőjenek fel, ahol az apjuk veri az anyjukat?

2015. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

7 Te hoztad ki ezt a viselkedést az adott emberből.


Szóval kedves "ma született bárányka" mesélj már magadról is, hagy tudjunk normálisabb képet kapni:)

2015. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!