Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le barátom szülei?

Miért néznek le barátom szülei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő.

Barátommal 1 éve ismerjük egymást, de csak 2 hónapja jöttünk össze. Nos, amit tudni kell a családjáról, hogy elég sznobok. A házukat inkább meg sem említem.

A lényeg hogy amikor barátoméknál vagyok, folyamatosan kapom a szüleitől hogy lehetne többféle ruhám is, hordhatnék ilyet meg olyat, miért nincsen ilyen mobilom, miért nem tudok kulturáltabban enni, miért csak egyszer voltam külföldön stb.

Majdnem emiatt vesztünk össze barátommal. Most mi ez a fogadtatás? Én nem lehetek olyan mint barátom. Nem iphone-nal rohangálok, nincs meg minden hülyeségből a legmárkásabb.. Nekünk egyszerűen nem telik ilyenekre.

A barátai is hasonlóképpen viszonyulnak hozzám, nekik pedig végképp semmi okuk rá.

Nagyon rosszul esett ez a viselkedés, és nem tudom mi az oka, mert csak néhányszor találkoztak velem..


17/l


2015. jún. 15. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a 9-es válaszoló minden sora tökéletes!

Leírta a lényeg lényegét!

2015. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#9-essel abszolut egyetertek. Nekem is tobb ilyen osztalytarsam volt, akiknek kegyetlen sznobok voltak a szulei. Leneztek azokat, akik szegenyebbek. Aztan, most a szegenyebb szulok gyerekeinek van meg az oka, h lenezzek azokat, ugyanis a szegnyebb szulok gyerekeinek nem volt minden a se**e ala teve, hanem maguk dolgoztak meg es tanultak azert, h boldoguljanak. Ma a szegnyebb szulok gyerekei jogaszok, orvosok, epiteszmernokok stb.


Szoval ne torodj ezzel! En dobnam a sracot a heleydben, mert az ilyen szulok gyerekenek ferde az ertekrendje is. Ugyh mielott osszetorne a szivedet, szerintem lepj le. ;)

2015. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!