Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelenjek meg a barátom...

Hogyan jelenjek meg a barátom szülei előtt?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy mennyi idősek pontosan , de 40 közeliek a szülei, nemrég jöttünk össze és jó benyomást szeretnék kelteni. nem akarok látványosan kiöltözni.. és a sminket sem szeretném túlzásba vinni. nektek mi a középút ezzel kapcsolatban? :/
2012. nov. 17. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, nem kell látványosan kiöltözni, miniszoknyát, mélyen dekoltált felsőt felejtsd el. Farmer, pulcsi, kiegészítőket használhatsz. Csak úgy normálisan. Sminket se vidd túlzásba, körmöd legyen szolid.
2012. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Márnemazért, de gondolom jócskán elmúltatok már 15évesek

Egy srác nem kritizálni viszi haza a nőjét hanem hogy tudják hogy kiről is van szó, miért ne öltöznél ki, jól ki is kenheted magad, pirosra kifestheted a körmeid, hidd el nekem nem fognak k*rvának nézni és kiutálni, ha valamelyikőjük nem fog klappolni veled, az biztos az anyja lesz, mert féltékenységében teszi azt


Nem értem mirefel kéne direkt csak miattuk szolídan öltözni, vagy anyuciék ennyire megszabják a kisfiúknak kit hozhat haza?

20/F

2012. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Attól hogy ti kis 12 évesek lepontoztok, még igaz, amit írtam. Sajnos az anyuka az esetek 99%ában vetélytérsként tekint rád, aki el akarja vennii tőle a pici fiát. Fejre állhatsz, vehetsz fel akármit, édes mindegy.
2012. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem ordenáré ribanc módra öltözködsz. Jó az, ahogy mindennap vagy, hisz az vagy te. Nem előadni készülsz egy színdarabban, hanem önmagadat mutatod be.
2012. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

A szülőknek való bemutatáskor a szülők RÁD kíváncsiak.

Tehát nem kell sem kiöltöznöd, sem előadnod, egyszerűen önmagad kell megmutatnod.

Ha Te nem tetszel a szülőknek, inkább most derüljön ki mint egy év múlva, amikor már nem tartod szükségesnek hogy bevágódj náluk...

Pontosan ugyanúgy jelenj meg, mint ahogy általában szoktál.

Kivétel ez alól ha elegáns étteremben találkoztok, vagy dúsgazdag sznobok a szülők :)

2012. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ne mutasd magad másnak, mint amilyen vagy, mert később úgy is kiderül minden. később esetleg problémát okozhat. szokjanak meg úgy, amilyen vagy.


Más! Honnan tudja valaki, hogy lepontozták? Az előbb írta valaki.

2012. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
87%
Nem tudom mennyi idős vagy én a párom (és inmár gyermekem apaja)szüleihez ugyan úgy öltöztem mint szoktam sminkeltem magam mert az se jó ha mást mutatsz elsőre mint amilyen valójában is vagy.Sminkeltem magam,igaz ősszel taliztunk először és már azért hidegebb volt de csizma nadrágba mentem meg egy utcai felsőbe amibe alapból suliba is jártam annó.Igazából nem is nagyon az öltözködésen múlik csak hanem hogy mennyire vagy beszédes.Bár egy punk lánynak én se örülnék vagy rockernak(bocsi mindenkitől)ha a fiam ilyen lányal állítana be de persze elfogadnám.Fiús anyuka vagyok így persze számít hogy az embernek milyen "menyjelöltjei" vannak de én nem vagyok rosszindulatú,de akárkinek én se örülnék majd 15 év múlva:PP ne parázz gondolom nem emberevőek
2012. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2es: mi az h már jócskán elmúltak 15 évesek? gondolkozz már.. ha a szülei 40 körüliek.. kb 25 évesen pottyant ki a gyerek.. akkor mennyi is.. 15 ÉVESEK!! is-te-nem...
2012. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt az ember kiír egy kérdést, megjelenik, hogy nézzen szét, volt-e már hasonló?

Na most ebből a kérdésből, legalább 100 kiírásra került.

2012. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem 15 éves fiúról van szó, én vagyok közel 17 éves a srác már 20 felett, de ez csak az én félelmem, hogy ide kiírtam, és minden kedves válaszolónak köszönöm, aki értelmesen leírta a véleményét :)
2012. nov. 17. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!