Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet emészteni, hogy el...

Meg lehet emészteni, hogy el akart az anyám vetetni?

Figyelt kérdés
Az ok mindegy.
2010. febr. 28. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
engem is elakartak de már nagy voltam.Szegények voltak 2 fiúgyermekkel albiban.Mikor kislány lettem örömükben sírtak és lakást is kaptak 1 évre rá,mert már rég be volt adva az igénylés.Ez volt 25 éve.Megértettem.Becsületesen felneveltek az a lényeg.Isten is igy akarta,hogy most ide irjak neked:)
2010. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:már nagy terhesség volt,hogy eltudtak volna venni.
2010. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudod egy nő életében bármikor adódhat úgy, hogy esetleg abortuszra kerüljön sor. Az a lényeg, hogy édesanyád úgy döntött téged választ, ez a legfontosabb. Nyilván nyomós oka volt rá, hogy abortuszra akart menni, de végül nem tette meg és ez a lényeg, te voltál a fontosabb neki. Becsüld meg és egyáltalán nem kellene ezen problémáznod.
2010. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem személy szerint ellened irányult, hanem az akkori helyzetéről szólt. És mégsem tette meg. Bár én a helyében nem mondtam volna el - de végül is őszinte volt.
2010. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább köszönd meg, hogy megtartott és felnevelt.
2010. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Szeret téged, és ha el is akart vetetni, az nem ellened irányult, hanem gondolom nem fért bele az életébe egy baba. De megoldotta a helyzetet, mert mégiscsak akarta azt a kisbabát, akit akkor nem ismert, de Te lettél belőle.:)
2010. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök lényegtelen. Az a lényeg, hogyan nevelt.
2010. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Felesleges dolgokon rágódsz. Majd ha egyszer neked is lesz gyereked és megtudod, hogy mekkora felelősséggel jár és mi minden mással, akkor meg fogod érteni őt. Amikor valakinek kilátástalan az élethelyzete és akkor érkezik egy baba, szerintem az emberek jó nagy százalékának megfordul a fejében, hogy most mi lesz, mit csináljak, mi van ha nem tudom felnevelni. Vannak olyan esetek amikor az abortusz jobb megoldásnak látszik. De mivel itt vagy, anyukád mégsem tette meg és egészen biztos vagyok benne, hogy rengeteg mindent feláldozott eddig is már érted. Szerintem se ilyen hülyeségeken idegesítsd magad.
2010. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
engem is anya el akart vetetni mert nem erezte magat erettnek az anyasaghoz ill apat sem tartotta erettnek. apa akkor azt mondta elvall. megtartott. itt vagyok. elek. becsulettel felnevelt, erejen felul kitanitatott. apa meghalt mikor tini voltam, anya sosem hazasodott h ne legyen mostoha apank, a nehezebb utat valasztotta, eletet aldozta ertunk, h felneveljen. van egy ocsikem aki tervezett baba volt. sosem rottam fel neki. tisztelem h megtartott, h itt vagyok, h felnevelt, es sok midnenrol elmondott h egy boldogabb jovot biztositson. karreirt ertem el, jo anyagi korulmenyek kozott elek a ferjemmel. van egy gyonyoru kislanyunk es imadja az unokajat. azt hiszem most potolja be amit velem elmulasztott... sosem haragudtam ra azert, mert el akart vetetni. elvegre a lenyeg megsem tette meg. es en is eletet tudtam adni egy fantasztikus csopsegnek.
2010. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!