Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Többször is hűtlen volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is hűtlen volt a feleségem, meg lehet ezt emészteni és újrakezdeni?

Figyelt kérdés
14 éve vagyok együtt a feleségemmel, 2002 óta házasságban. Januárban derült ki, elég furcsa körülmények közt, hogy több férfivel is megcsalt. Az első a saját alkalmazottam volt, egy roma fiú, akivel a saját munkahelyemen esett meg. A következő a szomszédom, akihez addíg nagyon jó barátság fűződött. A szomszéd elmondta, hogy nemcsak vele hanem a barátjával is lefeküdt, amit a feleségem be is ismert, és nem tagadott. Állítása szerint 4 alkalom volt ezzel a három férfivel és nem több. Az első lépésben öngyilkos lettem. Miután kiengedtek a kórházból, leültünk és megpróbáltuk átbeszélni a dolgokat, miért és hogy jutottunk el idáíg. A feleségem azt mondta, évekíg elhanyagoltam, nem néztem nőnek, nem voltam a társa csakis emiatt történhetett meg. De mindezek ellenére nagyon szeret és belehal ha elhagyom. A megbeszéltek után, csakis és kizárólag saját magam kezdtem el hibáztatni. Az idő teltével sok lett a vita, nem tudtam megemészteni, állandóan felhoztam a történteket, amiből sok veszekedés lett. 2 hónapja külön költöztünk, de csakis ő jár a fejemben. Ő csak akkor hajlandó összeköltözni velem, ha lezárom a múltat és többet nem hozom fel és tiszta lappal indulunk. 2 lányunk van, emiatt sem könnyű a helyzet. Félek az újabb csalódástól. Vajon lesz e újabb harmadik, ha összeköltözünk ? Meg lehet emészteni és lezárni egy ilyen múltat ? Kérlek segítsetek, nagyon el vagyok keseredve.
2009. okt. 1. 09:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Megemészetni meg lehet, csak baromi nehéz. Te tényleg úgy érzed, hogy minden miattad történt, hogy csakis miattad siklott félre az életetek? A feleséged jelezte neked, hogy gondjai lennének a párkapcsolatotokkal, hogy hiányzik neki valami, hogy változtassatok? Mert ha nem, akkor elég nehéz elhinni azt, hogy ő ártatlan volt, szinte már már áldozat, és egyedül Te vagy a hunyó abban, hogy ővégül megcsalt. Ha képesek vagytok arra, hogy átbeszéljétek a szakításhoz vezető utat, akkor talán van értelme az újrakezdésnek. De csak azért, mert van két lányotok, szerintem felesleges. Tiszta lappal sosem fogtok már élni. Nagyon ne reménykedj egyébként.
2009. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Keress egy rendes not! Ez a no nem csak megcsalt, hanem meg is alazott. Csak a gyerekek miatt sose szabad egyutt maradni.
2009. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Hát én jó tanácsot erre nem tudok neked adni sajnos,szerintem nem is lehet.Én nem tudnék megbízni abban aki ennyiszer megcsalt becsapott.Ha baj van,akkor az a tisztességes ha leülünk megbeszélni.Téged leültetett a feleséged,hogy baj van,beszéljétek meg?Természetesen a megcsalás előtt gondolom.Az amit művelt,hogy ráadásul a Te alkalmazottaddal a szomszéddal,hát ez gusztustalan undorító,és nagyon megalázó a számodra.Én a helyedben nem könyörögném vissza.Nehogy már még Ő szabjon feltételeket...na,azért ez már a pofátlanság netovábbja lenne.Mi nem mondhatjuk meg neked mit tegyél,én az érzéseidet megértem,de hallgass a józan eszedre is!!
2009. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Hasonló cipőben vagyok, mint Te, csak én nő vagyok. Az én férjem is ezzel pattog állandóan, hogy elhanyagoltam. Kérdeztem tőle, hogy drágám, egyszeris elhagyta-e a szád ez a mondat, hogy baj van, beszéljük meg!! Nem, a kényelmesebb megoldást választotta ő is. Fogott magának egy új nőt. Én ajtót mutattam neki.
2009. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyiszer megcsalt nem érdemes vele maradni!! Jobb nőt érdemelsz.. ő csak kihasznál. És te majd találsz egy rendes nőt akibe megbizhatsz. Gyerekek miatt nem kell együtt maradni! sőt a bíróságon neked is ítélhetik a lányokat,!
2009. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Jól behúzott a csőbe, hogy elhitette veled, hogy mindezért te vagy a hibás. Figyelj, ha annyira betelt nála a pohár, miért nem szólt soha róla? Meg lehetett volna beszélni. Szerintem megalázott és épp ott rontod el, hogy még ilyen után együtt akarsz vele maradni. Nem is 1, hanem 3 férfival csalt meg...legalábbis most ennyiről tudsz. Még azt sem mondhatod, hogy kellett neki egy társ, mert válogatás nélkül lefeküdt több férfivel. Hát nem tudom...én a helyedben biztos, hogy próbálnék másik nőt keresni. Akkor mennék vissza hozzá, ha úgy látnám, hogy tényleg csak vele megy...miután mással kipróbáltad. Megérdemli, hogy ezt tedd. Hülyeség, hogy mindezért te vagy a hibás. Mindketten, ő is, nagyon is. És szerintem ezt nem fogod soha elfelejteni neki. Főleg azért, mert ennyi pasival volt és ebből is látszik, hogy azért eléggé kapható dolgokra. A gyerekek miatt meg ne maradjatok együtt. Az nekik sem jó.
2009. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Ja, meg ez egyszerűen felháborító: "Ő csak akkor hajlandó összeköltözni velem, ha lezárom a múltat és többet nem hozom fel és tiszta lappal indulunk."


Ő könnyen mondja, basszus! Még hogy ő csak akkor hajlandó...téged állít be hibásnak. Te ennél jobbat érdemelsz.

2009. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarlak elkeseríteni még jobban, de kutyából nem lesz szalonna. Indokot keresni a legkönnyebb. Ha annyira boldogtalan volt és elhanyagolt, akkor miért nem beszélt veled erről vagy miért nem vált el? Arra, hogy a hátad mögött megcsalt, megalázott, szerintem nincs bocsánat. Ez szerintem nagyon gerinctelen dolog. Szerinted mi fogja visszatartani attól, hogy újra megtegye ha ahhoz lesz kedve? Talán a két kislány? Eddig sem zavartatta magát, nem foglalkozott senki mással, csak önmagával. Ezután sem lesz másképpen. Szabadulj meg tőle és próbáljatok békében elválni, a gyerekek miatt!
2009. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Be kell látnod, hogy a feleséged nemhogy nem szeret téged, de még csak nem is tisztel mint embert különben nem csalt volna meg. Egyedül az anyagi javak miatt akar visszamenni hozzád, mivel az elmúlt két hónap alatt rájött már minden bizonnyal, hogy nem is olyan könnyű egyedül és egy olyan Qrva mint ő, nem kell senkinek. Bolond vagy, ha bedőlsz neki!
2009. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

NEM Te vagy a hibás, ketten hoztátok össze. Tahát ne a feleséged szabjon feltételeket, hanem közösen kellene megbeszélni, hogy ki mit vár el a párkapcsolattól, és egymástól. Ha közeliek az álláspontok, vagy netán teljesen egybehangzóak, érdemes megpróbálni, esetleg. DE túlságosan ne reménykedj. Én nem költöznék újra össze vele, hanem csak találkozgatnék vele, közös program, ez az, és ha úgy tűnik, hogy működik, mindig lehet egy lépéssel előrébb lépni, és közelíteni mégjobban a másikhoz. De így, hogy ő pattog, meg feltételeket szab...hát, nem tudom.

Mégegyszer, hogy ne felejtsd. Nem Te vagy a hibás, hanem TI.

2009. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!