Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Többször is hűtlen volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is hűtlen volt a feleségem, meg lehet ezt emészteni és újrakezdeni?

Figyelt kérdés
14 éve vagyok együtt a feleségemmel, 2002 óta házasságban. Januárban derült ki, elég furcsa körülmények közt, hogy több férfivel is megcsalt. Az első a saját alkalmazottam volt, egy roma fiú, akivel a saját munkahelyemen esett meg. A következő a szomszédom, akihez addíg nagyon jó barátság fűződött. A szomszéd elmondta, hogy nemcsak vele hanem a barátjával is lefeküdt, amit a feleségem be is ismert, és nem tagadott. Állítása szerint 4 alkalom volt ezzel a három férfivel és nem több. Az első lépésben öngyilkos lettem. Miután kiengedtek a kórházból, leültünk és megpróbáltuk átbeszélni a dolgokat, miért és hogy jutottunk el idáíg. A feleségem azt mondta, évekíg elhanyagoltam, nem néztem nőnek, nem voltam a társa csakis emiatt történhetett meg. De mindezek ellenére nagyon szeret és belehal ha elhagyom. A megbeszéltek után, csakis és kizárólag saját magam kezdtem el hibáztatni. Az idő teltével sok lett a vita, nem tudtam megemészteni, állandóan felhoztam a történteket, amiből sok veszekedés lett. 2 hónapja külön költöztünk, de csakis ő jár a fejemben. Ő csak akkor hajlandó összeköltözni velem, ha lezárom a múltat és többet nem hozom fel és tiszta lappal indulunk. 2 lányunk van, emiatt sem könnyű a helyzet. Félek az újabb csalódástól. Vajon lesz e újabb harmadik, ha összeköltözünk ? Meg lehet emészteni és lezárni egy ilyen múltat ? Kérlek segítsetek, nagyon el vagyok keseredve.
2009. okt. 1. 09:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Ezen szerintem sosem lehet túl az ember. Ne magadat hibáztasd a félrelépés miatt, ő szólhatott volna inkább, hogy valami hiányzik neki, mielőtt még félrement. Szerintem felejtsd el, és keress egy normális nőt. Sok gyermek nől úgy fel úgy, hogy a szülei elváltak, de inkább ez, minthogy a gyerkőcök a mindennapi veszekedést hallgassák.

2009. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Én is megcsaltam a férjemet,mert elhanyagolt,nem nézett nőnek.Az a baj veletek férfiakkal,hogy ami a tiétek azt készpénznek veszitek,hogy a tiétek is marad.A társadalommal pedig az a baj,hogy mindig-mindig a nőket itélik el,függetlenül az előzményektől.Ha elhanyagoltad-megérdemelted.az,hogy azt szeretné induljatok tiszta lappal teljesen normális.Minden éppeszű ember így gondolkodik.És ha újra kezditek tessék vele törődni,bókolni neki,közös programokat csinálni.Miért néztek minket háztartási robotnak?Akiknek nincsenek érzéseik?
2009. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

10:40: nem azzal van a gond, hogy kifejezed azt, hogy nem vagy háztartási robot, de ha nem mondod, hogy mi a bajod, akkor honnan tudja a párod?? Tudod a férfiak nem értik mindig a jeleket. És egyből azt érdemli, hogy megcsald, ha nem is tudja, hogy mi van? Egyes nők jó dolgukban nem tudják, hogy mit csináljanak, ez az igazság. És én pl. nemcsak a nőket, de a fériakat is ugyanígy elítélem ilyen helyzetben. Ha ez a kérdés fordítva lett volna feltéve és a kérdező egy megcsalt nő lenne, ugyanezt írtam volna neki. Nem a nemén múlik, a tisztelet nemtől független jár.


Egy másik nő.

2009. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Reális választ erre, csak pár évtized múlva lehetne adni, amikor már a múltat értékelitek.

Kívánom, hogy ezt együtt meg tudjátok tenni. Én nagyra értékelem, hogy a feleséged elismerte a hűtlenséget. Én semmiképp nem akarnék szakítani. Ha egy szál elszakad, azt meglehet kötni, de a csomó megmarad, ezt érdemes bekalkulálni. Aki nem megbízható, az soha nem ismeri el a félrelépést. Minden rosszban van valami jó is, ezt próbáld megkeresni.

2009. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%

hogy lehet megemészteni? sehogyse ... átlépni lehet rajta legfeljebb

de ne haragudj, azok után amit a feleséged tedd veled, ne hagyd már hogy érzelmileg zsaroljon ... neki kellene pitiznie neked, még ahoz is hogy legalább szóba állj vele

vedd elő a gerinced a szekrényből és nehogy hagyd hogy visszajöjjön .. 1000x jobbat találsz bárhol


32/L

2009. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha közös jövőt akarsz vele, akkor át kell lépj ezen. azt nem írod, hogy TE változtál-e azóta, háztartási gépen kívül BECSÜLÖD-e a feleségedet, mint NŐT, vagy továbbra sem változol, csak még plusszba állandóan felhánytorgatod a múltat.

Neked kell eldöntened, ha akarsz vele jövőt, akkor felejtsd el a múltat. Ha nem akarsz vele semmit, akkor meg felejtsd el őt. Ennyi.


Egyébként igen, meg lehet emészteni és bocsátani és meg lehet állni, hogy mindig felhánytorgasd a múltat. Én megtettem a férjem kedvéért, mert szeretem őt. Ez évekkel ezelőtt volt, ugyanúgy mindketten hibásak voltun azért, ami történt. Szeretjük egymást és elfelejtettük a múltat. Én nem hánytorgatom fel és megbecsülöm őt, ő pedig egyértelműen imád ezért engem. Ha akarsz, te is tegyél így, ha nem, akkor lapozz. Neked kell döntened.

2009. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
83%

Kedves Válaszolók!

Mielőtt hülyeségeket írnátok,ismerjétek meg a másik oldalt is.

Igaz nem vagyok az a személy,aki ilyen oldalon tárgyalnám ki az életem,idegenekkel,kik nem ismerik az életünk.Szerintem szánalmas ez a kibeszélőshow!

Csak ennyit:megaláztatásban volt részem bőven,igenis el voltam hanyagolva,igenis sokszor próbáltam megbeszélni hogy nagy a baj,de a férjem veréssel is elhallgattatott!Miközben Ő flőrtőlgetett,3-4 napokat töltött távol a családjától és a munkahelyén lelt női gyönyörökre.

Más téma hogy sosem volt társam,mellettem élt,nem velem.

Igen,most kinyílt a szeme...ketten vétkeztünk,nem csak rajtam múlt.Ő lett öngyílkos,viszont Én éveket szenvedtem át miatta.Ki él gyógyszereken Drágám?!

A módszerek amikkel él,teljesen abnormálisak.Nyomkövető,lehallgató..stb.Nos? Az üldözési mánia már be is rögzűlt.Ja? Itt az egójárol van szó,nem az irántam táplált szerelemről.

Remélem bővebb az infó és szerintem ne ítélkezzetek ismeretség nélkül!!! Mindennek oka van és mindenki megkapja méltó büntetését,de Ti itt nem vagytok ítélőszék.Kíváncsi lennék kedves erkőlcscsőszök,ki mit hord mélyen a lelke bugyrában.De tudjátok mit? Majd ha eljön a számadás ideje,nem ember lesz kinek magyarázattal szolgálnotok kell. Mindenki sepregesse csak a saját udvarát.

Aki hűtlen volt.

2009. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Igaz ez, amit a 21. 51-es leírt?
2009. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha Te vagy a feleség 21.51-es, megkérdezhetem, hogy miért akarod vele újrakezdeni? Ha tényleg ilyen gyalázatosra sikeredett a közös életetek, miért vágnál bele még egyszer?
2009. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Úgy érzem igen, meg kell ismernetek a másik oldal véleményét is hogy tisztán lehessen látni. A 17. válaszban olvashatjátok a feleségem hozzászólását és igen van benne igasság, ha nem is teljes mértékben. A 14 év alatt nagyon sok szép dolog is történt közöttünk, azért nem csak a rossz. A fő probléma a szex volt, amit nehezen tudott torelálni a párom. Éveken keresztül, csak a veszekedésre mentem haza, féltékenységi rohamai néha már elviselhetetlen volt. Sokszor emiatt sem tudtam vele lefeküdni. Igen, sokszor mondta, hogy neki hiányzik a szex, de túl sokat nem tett ellene, hogy maga felé húzzon, inkább a veszekedéseivel csak tolt magától. Azt azért hangsújoznom, hogy azért ez nem folyamatosan így volt, voltak azért szép együtt töltött órák az ágyban. Romániában volt vállalkozásom és minden héten 2 éjszakát ott kellet töltenem, emiatt további féltékenységi rohamok gyötörték, amit meg is értek, de mindíg mondtam hogy bízzon bennem, mert alaptalanok a vádjai. Természetesen ez idő alatt sem unatkozott, többször is megcsalt. Ha ezt olvassa a feleségem, remélem magába néz és kijavítja a " de a férjem veréssel is elhallgattatott " írását mert én nem ez az ember vagyok !!!! Verni soha nem vertem meg, olyan előfordult hogy elcsattant egy pofon, de ez a folyamatos provokálásának és a megcsalásának látható be. Mikor pszichológushoz kellett járnom, az orvos elmondat, hogy a féltékenységi rohamait saját magából vetítette ki rám, a saját bűneit látta bennem. Én egy szóval nem mondtam, hogy nem vagyok hibás, de a kérdésem sem erre irányult. Amikor öngyilkos lettem, igen neki is kinyílt a szeme és azt mondta hogy nem gondolta hogy tényleg ennyire szeretem. Mi mások álltal vonzónak elmondott emberek vagyunk, a feleségem kifejezetten szép, csinos engem is nagyon jó képűnek tartanak. Vajon ego - az amikor a feleségem egy cigánnyal van együtt, vagy éppen a 230 kg-os szomszéddal ?

Én most is szeretem a feleségem, csak nagyon megalázva érzem magam és nem nagyon tudom elfelejteni a történteket.

2009. okt. 2. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!