Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik tartoznak az életadta...

Mik tartoznak az életadta szép dolgok közé?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindenki szép dolgokat írt , el se tudom képzelni miért lettek lepontozva.
2010. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Változó, kinek mi.

Nekem ilyen, amikor rám mosolyog a párom azzal az őszinte csillogással a szemében vagy átöleljük egymást, amikor a barátnőmmel hülyéskedünk, amikor látom a 1.5 éves keresztlányom szemében, hogy örül nekem, amikor a valamelyik cicusom odabújik hozzám és dorombolni kezd vagy amikor elolvasok egy jó könyvet, elrágcsálok egy finom csokit, egy idegen kisgyerek rám mosolyog... Ezek mind olyan dolgok, amiktől egycsapásra szebb és jobb lesz a napom! :)

2010. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen kár is gondolkodni, h miért lettünk lepontozva. :) Egyébként tuti, hogy egy depis pontozott le, akinek semmi öröme nincs az életben, és ezeket irigyli tőlünk... Szegényke.
2010. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!