Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halt már meg olyan rokonod...

Halt már meg olyan rokonod vagy közeli ismerősöd akinek a halála egyáltalán nem hatott meg?

Figyelt kérdés
ki volt az hogy halt meg és miért nem hatott meg?
2015. jún. 8. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan nem ez a kérdés, de nekem a verszerinti apai nagypapám ilyen lenne. Egyátalán nem érdekelne, ha meghalna. 9 éves koromban ismertem meg. Azóta láttam maximum 15-20x. Igenytelennek, visszataszítónak tartom. Egyszerűen nem tartom a papámnak. Van nekem papám, csupán nem vagyunk vérszerint rokonok. De érte az életem odaadnám a vérszerintivel ellentétben.
2015. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:
rokon volt. Betegségben. Soha nem bánt velem kedvesen vjól. Semmit nem bírtam érezni a halálakor.
2015. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Mit értünk azon hogy nem hatott meg?

Az egyik nagyapám annyira ideálisnak mondható körülmények között halt meg (és már betöltötte a 80-at, szóval nem is idő előtt), hogy nem igazán éreztem szomorúságot. Természetesen gyászoltam, és meghatott, de másrészt meg irigyeltem mert élete végéig jó egészségnek örvendett, és egy percet sem betegeskedett a halála előtt. Ha menni kell, én is így akarok menni.

2015. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen. De számomra a halál semmit nem jelent azon kívül hogy egyel kevesebb ajándékot kell venni.

Kapni amúgysem kaptam egyiktől sem soha semmit.

2015. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozok a hármashoz!

100 éves nagyim halála nem "hatott" meg, pedig szerettem őt. Nagyon menni akart már, pedig nem volt beteg. Mindig azt mondja, hogy unja már az életet. Rengeteget aludt végül örökre elaludt.

Szép halál, nem sajnálom, teljes életet élt, makk egészséges volt! Az életnek pedig egyszer véget kell érnie. Inkább irigylem azt, ahogy meghalt, mindenkinek ezt kívánom.

2015. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt, anyukám bátyja. Keveset is találkoztam vele, meg igazából sosem beszéltünk, az életvitele sem éppen olyan volt amiért tisztelni lehetett volna. Csak anyukámat sajnáltam miatta, mert azért őt eléggé megviselte.
2015. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen ,de ha lenne akkor az az apám lenne.. Soha nem foglalkozott velem,még pár hònapos koromban el hagyott minket anyuval,azòta is csak 2-3x láttam és beszéltem vele,valamint ha a tesvérjei meghalnának az sem váltana ki belôlem semmit. Egyszerűen nem èrdekelne,hisz én sem érdekeltem ôket soha.. 19/N
2015. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az az ember, akit nem nevezek apámnak, ilyen volt. Évekkel a halála után értesültem arról, hogy már nem él, de abszolút mindegy volt számámra. 12 évesen megtagadtam a vele való kapcsolattartást egy alantas húzása miatt (nagyon tepert egy ideig, de többé nem álltam szóba vele), pár év alatt valahogy feldolgoztam a gyűlöletet s maradt a nagy semmi.


A többi közeli rokonom halála megviselt, máig hiányoznak, szerettem őket :(.

2015. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
2 nagyszülőm halála egyáltalán nem rázott meg, nem nagyon tartottuk a kapcsolatot,sosem szerettem engem(öregségben haltak meg)
2015. jún. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Nagymamám. 86éves volt. Fél év alatt leépült, az utolsó két hétben "nem volt ott". Nem beszélt, csak riadt tekintettel nézett mindenkire.

Mikor a leépülése elkezdődött, tudta hogy ez a vég. Volt lehetőségem elbúcsúzni, nem maradtak kimondatlan dolgok.

Szerettem nagyon, és hálás vagyok, hogy nem szenvedett, nem voltak fájdalmai. Álmában ment el.

2015. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!