Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd rokonod,...

Van olyan ismerősöd rokonod, aki babával, vagy bármi mással kizsarolta az esküvőt? Mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nincs szerencsére. A legundorítóbb dolog babával zsarolni egy pasit.
2010. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerösöm elérte,hogy a gyerek miatt a pasija vele maradjon. Nem ment el abortuszra,nem tudom mire volt jó a gyerek most 1 éves múlt még mindig együtt vannak,a pasi úgy beszél vele,mint a kutyájával és kijelentette,hogy ha beleszeret egy másik nőbe akkor lelép,nem érdekli a gyerek:D Na milyen egy család,ha egyáltalán lehet annak nevezni.

19/L

2010. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem van ismerősöm, bár nem babával zsarolt. Több év együttélés, együtt járás után kérte, követelte, hogy kérje meg a kezét, ha nem akkor elhagyja. Ezt egy párszor eljátszotta. Aztán a srác megkérte a kezét, még abban az évben gyorsan összeházasodtak.

Ha belegondolok nekem soha nem kellene úgy gyűrű, hogy előtte a párom megzsarolom. Áh! Szerintem ilyen lánykérésnek semmi értéke sincs.

2010. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha egy nő egy gyerekkel akarja a férfit meg tartani nem sokáig fog menni a dolog.
2010. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

A nagybátyámat zsarolta meg babával egy szenny.

Marha jól sült el a dolog, ugyanis a csaj annyira beleélte magát, hogy megszervezte a 120 fős esküvőt(nagybátyámnak semmibe sem volt), és az oltárnál hagyta ott nagybátyám, miután az igen kimondása helyett elmondta a násznépnek, mivel is akarta rávenni erre a házasságra és hogyan.

A csajt utána kórházban kezelték. Méltó büntetés.

2010. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Tudjátok csajok, mire gondolok ilyenkor? Milyen faszi az, aki együttjár/él egy nővel és nem is szereti???


(amúgy meg elég buta az olyan nő aki így akar egy kapcsolatot megmenteni)

2010. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

20:11

"A nagybátyámat zsarolta meg babával egy szenny.

Marha jól sült el a dolog, ugyanis a csaj annyira beleélte magát, hogy megszervezte a 120 fős esküvőt(nagybátyámnak semmibe sem volt), és az oltárnál hagyta ott nagybátyám, miután az igen kimondása helyett elmondta a násznépnek, mivel is akarta rávenni erre a házasságra és hogyan.

A csajt utána kórházban kezelték. Méltó büntetés."



Hát ez tényleg nagyon mulatságos...szerintem meg a nagybátyád egy szemétláda. Miért nem mondta meg a csajnak, hogy ő nem akar már tőle semmit???

2010. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért mondta volna meg? A csaj zsarolta, ő visszavágott. Járjon így minden nő, aki gyerekkel zsarol férfit, semmi többet nem érdemelnek. Ennél már csak az lett volna jobb, ha öngyilkos lesz.
2010. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ket ilyen ismerosom van. Eleg megdobbento sztorik, de igazak.


Az egyik 18 evesen esett teherbe az elso babajaval. A fiu is 18 volt. A lany nem mondta el senkinek csak akkor, amikor mar tobb, mint 3 honapos terhes volt, igy elvetetni nem lehetett. Akkor oda allt a szulei ele bejelenteni, ok pedig egyutt elmentek a fiuekhoz megbeszelni a dolgot. A fiu apja egybol mondta, hogy a fia mindenkepp elveszi a lanyt. Nem volt a fianak valasztasa, hisz meg szakmaja vagy erettsegije sem volt egyiknek sem. A szulok tartottak oket el nagyreszt. Igy hat osszehazasodtak es mivel a fiuek haza nagyon nagy volt, kenyelmesen elfertek, oda koltoztek. Aztan megszuletett a baba, es utana egybol egy masik es akarmilyen hihetetlen, de utana egybol terhes lett a harmadikkal. Szerintem egyiket sem terveztek. Az mar mas kerdes, hogy ez a fiu felelotlensege is volt. Nos, a lany otthon maradt a gyerekekkel, de nagyon unatkozott. Feladott egy hirdetest, mint egyedulallo, gyermektelen fiatal. Jelentkezett is egy ferfi es megtetszettek egymasnak. Titokban elkezdett talalkozgatni ezzel a pasival, de annak fogalma sem volt rola, hogy hazas, gyerekes norol van szo. Odaig jutott a dolog, hogy a lany osszepakolt es otthagyta a ferjet a gyerekekkel egyutt, es elment a szeretohoz lakni. Valahogy a pasi kideritette, hogy a lanynak van ferje es gyerekei, ekkor kipenderitette. A lanynak meg meg volt bor a kepen vissza menni a ferjehez, gyerekekhez azok utan, hogy ott hagyta oket. Ok meg hulyek voltak visszafogadni, de ugy voltak vele, hogy a pici gyerekeknek legyen anyja.


Masik sztori az az volt, hogy egyik ismeros teherbe esett egy ferfitol, de az nem vallalta a gyereket. Gyorsan ossze jott egy masik (nagyon gazdag, vegtelenul szereny, de csunya) ferfival es elhitette vele, hogy tole van a gyerek. Osszehazasodtak es nagyon sokaig hulyitette a hapsit. Mellette rengeteg szeretot tartott es tobb, mint 10 evebe telt a hapsinak, hogy elhigyje, hogy a felesege megcsalja. A no nem dolgozott egesz hazassaguk alatt. Csak most allt munkaba, mert muszaj volt. Addig heti 2-szer jart fodraszhoz, szoliba es mukormoshoz is a ferje penzen jart. Soha egy forintot nem adott a csaladi kasszaba a 10 ev alatt. Most mar elvaltak.

2010. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20.48 vagyok: azt elfelejtettem mondani, hogy a masik esetnel is otthagyta a no a gyereket a ferjenek. Nem is latogatja a sajat gyereket es az a ferfi neveli, aki nem is a biologiai apja. Szerintem az ilyenek nem anyak.
2010. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!