Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rokonod, ismerősöd...

Van olyan rokonod, ismerősöd akit 10+ évre lesitteltek?

Figyelt kérdés
Mennyit kapott pontosan, mit csinált?
2013. aug. 28. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincsen. Pedig de szivesen leírtam volna.
2013. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire legyen közeli ismerős, s miért érdekel.

Harminc éve volt a környékünkön egy fickó, aki 14 évet kapott kiskorú megrontásáért. Ebből leült 8-at. Szabadulásakor a lány a börtönnél várta, s még aznap összeházasodtak. Ha jól tudom, még most is együtt vannak.

2013. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm nagyot szívott mert egyszer átcsempészett Ukrajnából ide kb 200 doboz cigarettát, meg állítólag benzint is elkapták feljelentették, mert közben amilyen idióta véletlen kikotyogta hogy már csinált ilyet és elég nagyot kaszált vele. Megúszta azt hiszem 3 év felfüggesztettel, plusz pénzbírság, utána 2 év múlva megint rajtakapták valami disznóságon, hagyta magát belerángatni dolgokba mert folyton csak a pénzt látta mindenben, de mást nem amivel megúszhatta volna a dolgot. Amikor benzint kellett szállítania akkor megbuherálták a papírokat és nem is tudom hogy száz litert csapoltak le belőle ami miatt a cég úgy feljelentette plusz ugye a felfüggesztett is ott volt hogy vagy 10 évre lecsukták. Persze voltak még egyéb apróságok a háttérben mert mindent rákentek ismerősömre, ezekről pontosan én sem tudok én is fél éve tudtam meg hogy már 2 éve sitten van mert hülyeséget csinált. Én azt hittem külföldön van mert minden rokonának ezt a mesét adta be hogy külföldre ment élni majd jön.

Ennél többet sajnos nem tudok.

2013. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!