Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Együtt éltünk...

Mit csináljak? Együtt éltünk a párommal több mint 2 évet.

Figyelt kérdés
Oké volt veszekedés, sértődés de hol nincs? Veszekedés alkalmával mond olyat az ember amit később visszaszívna, de már kimondta. Szóval mind a kettőnknek volt hibája. A párom magában tartotta, míg én mindent kimondtam (túlságosan is).
2010. febr. 27. 16:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ma 16:18

A lányom is meglepődött. Mondta neki, hogy ne költözzön el.

Mi nem tudunk menni. Több okból is. A szüleim itt élnek, ha baj van csak rájuk számíthatok (pl. gyerekbetegség, túlóra miatt stb), innen kiindulva az ő anyja nem vállalná a gyerekemet. A másik, hogy iskola váltás kellene, nekem munkahely. A harmadik, hogy neki nincs saját lakása (nekem van), hova mennénk? Albérlet? Lakáshitel? Az ő kis szobájába?

Megbeszéléssel kapcsolatban: én kértem, mondtam neki, hogy ezt meg kell beszélni, nem a szomszédban lakik, hogy megsértődik és elmegy.

2010. febr. 27. 16:24
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Legelső voltam! Ő pakolt, tehát neki kell helyrehozni a kettőtök viszonyát. Bizony vannak olyan anyukák, akik nemtudják elengedni a fiaikat, és állandóan síránkoznak, hogy ilyen meg olyan bajuk van. Segítsél fiam mert beszorultam a szobába indokokka, mert ha nem engedsz ki elájulok, belehalok. Stb. A férfi akivel éltél két tűz között őrlődött és őrlődik a mai napig. De a férfiak nem olyan közlékenyek, inkább magukba zárják a problémákat. Sodródnak az árral majd csak lesz valahogy. Ha felfog keresni, beszéljetek de őszintén egymással. Mond meg igazi okot szeretnél tudni, nem rébuszokat, és ne hagyjon kérdőjeleket, mert az neked sem jó. Ha még sem tudtok egyességre jutni, akkor engedd el, de hétvégi ágybetét ne legyél, mert ő gyenge jellem az anyuka szoknyája miatt.
2010. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
63%
Honnan veszitek hogy az anjya miatt ment el? Nem gondoljátok hogy azért ment oda mert nincs saját lakása és mint a kérdező, ő is a családjára tud támaszkodni? És ő a hibás mert neki lett elege? Hát nem tudom kérdező, szerintem vannak olyan emberek akik vita hevében is korlátozni tudják magukat és nem mondanak csúnyákat! Ez nem mentség. Ahhoz azért nagyon szabadjára kell engedni magad hogy olyat mondj amitől megelégel. Vagy az is lehet hogy állandóan veszekedtél? Ő ezt tűrte mert szeretett de egy idő után elege lett!? Talán jobban kellett volna magad kontrollálni neki meg kicsit jobban megnyílni, de úgy olvasom a válaszodból hogy te közötködtél túlságosan. Azért gondolkozz el hogy te mit rontottál el és beszélj vele, gondolom ő is tudja hogy mti rontott el.
2010. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

ma 16:18

Tök eltaláltad!!! Így volt/van. Mindig sápítozott, a vízórát a fiával olvastatta le, a tűzhelyet ő nem tudja olyan szépen kitakarítani mint a fia, tehát takarítsa ki... Szóval sajnáltatta magát, meg mellette szövegelt is.

Ma eljött egy itt hagyott cuccáért. Az anyjával. Gondoljátok el, hogy mit éreztem.... Az anyja itt játszotta, hogy ő nem szól bele, a fia felnőtt ember. Akkor minek kíséri el? Félt, hogy ott marad? Végre kimondtam neki amit gondoltam. Kiderült, hogy nem is szívelt engem. Az ajtóban állt, se cipőt, se kabátot nem vett le. Miután "kibeszéltük" magunkat, kértem, hogy had beszéljek a fiával négyszemközt. Nagy kegyesen elment. De rátelefonált, hogy menjenek már (röviden írtam) - kihallatszott, hogy miket mondott. A szemeben nagyobb bukott a nő. Csak magának akarja a fiát.

2010. febr. 27. 16:32
 15/28 A kérdező kommentje:

ma 16:31

Mint írtam, nem védekezek, mindenkiben van hiba. De ne általánosíts, nem voltam házi sárkány. Még azt sem mondom, hogy havi egyszer összeveszünk, mert nem igaz. A vita hevében nem "Dögölj meg, meg k. anyád" szövegeket használtam, sőt kiabálni sem szoktam. De én olyan vagyok, ha valami nem tetszik elmondom, szerintem jobb mint magamban tartani.

2010. febr. 27. 16:35
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
egy férfi nem ok nélkül lép le egyik napról a másikra. Szerintem már nem szeret és nem működik neki így a dolog. Ha szeretne akkor minden nehézséget vállalna érted.
2010. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

ma 16:46

Értem. Mondott indokot - már leírtam. De akkor miért mondja, hogy szeret, hiányzok neki? Miért sírt amikor elment? Nekem ez egy lezáratlan kapcsolat. Azt mondta, hogy időt kér, mosolyszünet.

2010. febr. 27. 16:57
 18/28 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak akkor győzhetsz, ha bekeményítesz, legyél vele nagyon visszafogott a beszélgetéseitek során. Hozd a tudomására, hogy neked ilyen pasi nem kell (tudom, hogy kell, csak érezze ezt, mert akkor pedálozni kezd majd), mert őrá nem lehet alapozni és ha lenne egy közös gyerek, akkor is lelécelne?

Gyűlölöm az ilyen anyósokat!!! Ez önző, beteg p..-k.

2010. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

ma 17:07

Köszi az együttérzést.

Az egyik hozzászóló írta, hogy próbáljam külsősként nézni a dolgokat. Nehéz.

Igazad van, így nem lehet rá építeni, egyet gondol és egyik napról a másikra elköltözik? Hogyan kezeljem? Hiányzik és alig várom, hogy felhívjon. Tudja, hogy szeretem.

2010. febr. 27. 17:13
 20/28 A kérdező kommentje:
Csak még annyit, hogy az anyját azon kívül, hogy meg van róla a véleményem, nem bántom. Mit érek vele? Önző, buta, hazug ember. A fiának tesz rosszat, persze önmagának viszont jót.
2010. febr. 27. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!