Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Együtt éltünk...

Mit csináljak? Együtt éltünk a párommal több mint 2 évet.

Figyelt kérdés
Oké volt veszekedés, sértődés de hol nincs? Veszekedés alkalmával mond olyat az ember amit később visszaszívna, de már kimondta. Szóval mind a kettőnknek volt hibája. A párom magában tartotta, míg én mindent kimondtam (túlságosan is).
2010. febr. 27. 16:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Mi a probléma? Bővebben. Mire vagy kíváncsi?
2010. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

A lényeg az, hogy egyik napról a másikra közölte, hogy ő elköltözik - vissza az anyjához. Nekem ez nagyon hirtelen jött és persze rosszul esett. Kiderült, hogy aznap felmondott a munkahelyén és másnap költözik. Ledöbbentem.

Én szeretem őt és nagyon hiányzik. Ő is szeret, mert mondta és láttam is rajta. Szóval tudom. De akkor miért ment el? Majdnem 200 km volt közöttünk amikor megismerkedtünk, ideköltözött hozzám és boldogok voltunk. Most összecuccolt és vissza ment az anyjához. Az volt az indoka, hogy ő nem tud itt megszokni. Férfi, volt munkája, itt voltunk neki mi (én és a lányom), szóval nem tudom...

Szerintem az anyja van a háttérben, lehet, hogy panaszkodott neki, ő meg kapott az alkalmon és vissza csalta. Ugyanis kezdettől nem tetszett neki, hogy a fiacskája (30 volt) elköltözött otthonról. Ő persze ezeket tagadja, nekem is mondott dolgokat, persze minden hazugság... nagyon színesen viselkedik, de a fiát irányítja.

2010. febr. 27. 16:14
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj,de ezt nem egészen értem.Szakítani akarsz?Vagy csak változtatni valamin?
2010. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Tehát most ki szeretnél vele békülni, mert szereted, csak felindultságodban olyat mondtál, amit nem kellett volni?

Kérj tőle őszintén bocsánatot! Ha férfi vagy: +virág.

Aztán pedig bizonyíts! Sok sikert!

2010. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem az anyja miatt ment el, és szerintem jobban jártok mindhárman, ha hagyod, és keresel mást. Ő nem hozzád tartozik.
2010. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Békülni? Ő ment el, mint írtam egyik napról a másikra... Igazi okot nem is tudok. Ez a szókimondós vita még a nyár végén volt, tehát lehet, hogy közrejátszott, de nem tudom....
2010. febr. 27. 16:17
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

16:14es vagyok.

bocsi,amikor írtam még nem volt kint semmi.

most már értelek.Sajnos egyszer én is voltam így.nekem azt ajánlottá,hogy túl sokat nem tudsz tenni.Meggyőzni nem hinném,hogy tudod,ha nem megy akkor nem megy.A lányod,hogy fogadta ezt?Nem is akarja ezt megbeszélni?Esetleg mehetnétek ti hozzá oda ahol ő lakik!!?

2010. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 16:17

Ezt hogy érted? Akkor miért ment el..

Ráadásul hétvégenként meg akar majd látogatni... Ágyasnak?

2010. febr. 27. 16:19
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kívülállóként szemlélni a dolgot, hátha úgy tisztább. De ne fogj senkire semmit, ha kicsit kívülről nézed magatokat, lehet, hogy olyant is észreveszel, amit most nem. Én nem ismerlek titeket, nem tudom, miért akar visszajárkálni, lehet, hogy tényleg csak egy kis pásztoróráért (amíg nem lesz más), lehet, hogy más. Te ismered magatokat, de próbáld ne belülről nézni.
2010. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

16:15-ös

Mostmár kapisgálom.

Hát ha ez a helyzet, akkor mond meg neki, hogy szereted és nem gondoltad komolyan azt, amit mondtál. Kérdezd meg tőle, hogy mi volt az oka annak, hogy visszaköltözött az édesanyjához. Lehet, hogy még egy általad észre sem vett apróbb dolog is benne volt. Beszéljétek meg, de kettesben, és lehetőleg személyesen. (Mondjuk elég gáz ha egy 32 éves féfri hagyja, hogy az édesanyja irányítsa. De ez a ti dolgotok!)

2010. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!