Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az USA-ba ennyire dívik a...

Az USA-ba ennyire dívik a válás, újra házasodás?

Figyelt kérdés
Híres személyekről, akikről így láttam képeket videókat, tök idilli szeretetteljes családi környezet, meg minden, és utólag olvasok róla, hogy adott esetbe a képen látható nő nem is a gyerekek annya, vagy csak az egyiknek. Egyik helyzetbe az apánál van a 3 gyerek, újra házasodik egy másik nővel, attól lesz egy 4. gyereke. Közbe az első 3 gyerekének az anyja is hozzá megy egy másik palihoz. A másik, szintén férfinél a gyerek, és olvasom hogy a nagyobbnak nem is az a nő az anyja, akivel látni a fickót, a kisebb testvérrel csak féltestvérek. Még is annyira boldog kiegyensúlyozott szeretetteljes családok ezek. USA-ba nem ilyen nagy kunszt a válás, újra házasodás?
2015. jún. 2. 22:18
 1/6 anonim válasza:
100%
Az USA-baN is vannak átlagos családok, itthon is van olyan, hogy három helyről testvérek. Egyébként az első mondatoddal mindent elmondtál; "Híres személyek".
2015. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Híres személyekről, akikről így láttam képeket videókat, "

Mert azokat osztják meg a közönséggel :D

A válásos balhékkal nyilván nem dicsekednek el :D

2015. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem minden család boldog, amelyik jól néz ki a képeken.
2015. jún. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak az USAban...


Amugy meg miert ne lehetne valni?

2015. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az USA-ban nem nagy dolog. Mondod ezt egy olyan ország lakójaként, ahol a házasságok 60%-a válással végződik...
2015. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak náluk. Én szívem szerint már betiltanám a házassági névváltoztatást: ügyféladatokat rögzítek, nem egyszer találkoztam olyannal, hogy három különböző férjezett neve van, de a legutóbb megint a lánykori nevén írt alá. Ezek ráadásul általában kb. 10 éves időtartam alatt jönnek össze. És csak magyarokról beszélünk!
2015. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!