Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta csinálnak ekkora nagy...

Mióta csinálnak ekkora nagy ramazurit a gyereknapból, vagy én maradtam le valamiről?

Figyelt kérdés
Szombat-vasárnap fullon van a város családokkal,visítozó gyerekekkel,nem lehet megmozdulni tőlük.Kisvasút,zenebona,színpad,mióta ilyen nagy 2 napos rendezvény ez ? Állandóan kell valamit ünnepelni egyre nagyobb módon ? Titeket ez nem idegesít ?
2015. máj. 31. 17:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Ja, ha már remegett a kezed a cigikéért és elborult az agyad a hiánytól, akkor nem csoda, ha az élőfába is belekötnél. EMBER! Az utca nem a tied, csak szólok, mert jelenleg úgy állsz, mint az agresszív kismalac:

-Fene ebbe a sok emberbe. Rohadt emberek, minek ennyi? Bárcsak válna mindenki köddé...Fene ebbe a rohadt ködbe.

2015. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

" Az előre látó szülő, ha megteheti, akár már mától elkezdhet némi kis pénzmagot elrakosgatni a következő gyereknapra. "


Na ez az. Nincs gyerekem, de ha lenne, utálnám, hogy kvázi kényszerítve érzem magam, hogy ráköltsek egy ilyen noname "ünnepre" X-ezer forintot azért, mert minden más gyerek ott tobzódik a harsány, giccses rendezvényeken, csak az enyém nem.

Ez is olyan, mint a Valentin-nap. Aznap mindenki cejejmes, még ha az év hátralevő részében kéthetente váltogatják is a "párjukat" vagy épp gyilkolják egymást. Utálom az ilyen olcsó tömegünnepeket. Fantáziátlan embereknek valók. Nem ettől lesz valakinek boldog gyerekkora.

2015. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Sz'rintem annyira kevés a gyerekes szülő, engem szinte kinéznek (van aki csodál.. pl. NEJEM.. LOL) 3 GYERMEKKEL, HOGY ÉN (PERSZE MEGÉRTELEK) örülök neki s mi is vittük mindig akkor őket! 2024.06.29. (ma már ők mennek az unokákkal)!
jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!