Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta csinálnak ekkora nagy...

Mióta csinálnak ekkora nagy ramazurit a gyereknapból, vagy én maradtam le valamiről?

Figyelt kérdés
Szombat-vasárnap fullon van a város családokkal,visítozó gyerekekkel,nem lehet megmozdulni tőlük.Kisvasút,zenebona,színpad,mióta ilyen nagy 2 napos rendezvény ez ? Állandóan kell valamit ünnepelni egyre nagyobb módon ? Titeket ez nem idegesít ?
2015. máj. 31. 17:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%
engem addig nem zavar, amíg nem az ablakom alatt hallom sipákolni a kölyköket egy újabb adag fagyiért.... ja, hiszen hallom... nem tudok tőlük tanulni, bszki, holnap két tárgyból vizsgázom...
2015. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

Az a probléma, hogy máskor nem nagyon gondolnak a kispénzű gyerekes szülőkre, és örülnek, hogy elvihetik a gyereket vmi programra, ahol nem kell fizetni, vagy nem olyan sokat... így nyilván kihasználják.


Nekem azzal nincs bajom, hogy sok a gyerek, nyüzsi van, de azt én is utálom, amikor ilyen-olyan rendezvények miatt ellehetetlenedik a belvárosi közlekedés... a legjobban a futóversenyeket bírom, amikor szakaszosan kell 3x átszállni ilyen villamosról, olyan buszról, meg szakaszosan engedtek át gyalog többünket egy zebrán, mert ott éppen futottak (olyan helyen, ahol a másik oldalra átmenni a zebrán kívül csak úgy van lehetőség, ha rohadt nagy kitérőt teszünk)... pedig kevésbé mozgalmas környéken is le lehetne bonyolítani. De ugyanez van a 20ezredik mittudoménmilyen kaja fesztivállal is, amik miatt gyakran szintén csak lépésben lehet közlekedni, és bele sem gondolnak, hogy ettől még vannak, akiknek munkába kell menniük...

2015. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Én gyerekkoromban is utáltam ezeket a rendezvényeket, idegesített más gyerekek értelmetlen, idegesítő visítása. Felnőttként is elkerülöm ezeket, akinek jó, az menjen csak.Engem nem zavar, ha nem kell őket hallgatnom.
2015. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
Nyáron sajnos amúgy is minden a kölykökről szól. Tökjó, mikor nem lehet tőlük megmozdulni, meg nekem jönnek, akár gyalog, akár a hülye motorjukkal. Mint akik nem látnak, komolyan...
2015. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Mondd, a fesztiválok is zavarnak? Azok jóval tovább tartanak 2 napnál, és több is van belőlük. Ráadásul nem csak nappal, hanem éjszaka is. Tele van olyankor minden részeg, drogos, iszonyat paraszt emberekkel. Vagy ez oké, mi? A sziget fesztiválozókat sem érdekli, hogy én másnap dolgozom, és éjszakánként nem az ordító dübörgést akarom hallgatni. És arra sem vagyok kíváncsi, mikot ott vizelnek, ahol épp rájuk jön. Ez nem zavar, csak a gyereknap?
2015. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom melyik városban és mennyire frekventált helyen laksz de a Budai Várban lévő gyereknapon ma alig voltak. Tényleg csak lézengtek inkább.

Én jobban örültem volna, ha többen vannak és nem unja meg a gyerek 5 perc után. Szóval nem volt mindenhol tömeg, pedig itt várható lett volna már csak a turisták miatt is.

Amúgy 30 éve amikor én gyerek voltam, akkor is volt gyereknap programokkal a város ahol akkor laktam. Ez nem újdonság.

Szerintem jó ha a családok kimozdulnak tévézés helyett, vagy szerinted hétvégén kötözzék le a gyerekeket?

2015. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%

Én csak attól viszolygok, hogy ebből is ilyen fogyasztói hisztit csinálnak, mint a Valentin-napból, karácsonyból, Halloweenből, ballagásból stb. Ahogy előttem is írták, ne kelljen már lelkifurdalása legyen azoknak a szülőknek, akik nem tudnak/akarnak tízezreket rááldozni egy gyereknapi hepajra.

Mikor én gyerek voltam, a gyereknapi program esti tábortüzezés volt, meg elmentünk egyet fagyizni, esetleg kirándulni vagy állatkertbe vagy ilyesmi. Társasjátékoztunk, nevettünk nagyokat. Nem kellett se kisvasút, se zenebohóc, se Alma együttes. Egymásnak, a szép időnek, a közelgő vakációnak, a gondtalan gyerekkornak örültünk.

2015. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 09:35

Nagyon sok program van, ahol nem kell fizetni. Akinek kevés a pénze, az pl nem fog minden utcasarkon fagyit venni a gyerekének nyáron sem. Tehát nem kötelező a fizetős dolgokat is igénybe venni. Az előre látó szülő, ha megteheti, akár már mától elkezdhet némi kis pénzmagot elrakosgatni a következő gyereknapra.

A sok fanyalgó pedig akár kérdezzen meg bármilyen gyerekkorút, hogy nekik bizony nagy napnak számít a gyereknap.

2015. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18 : azt nem mondanám hogy fagyi hiányban szenvedtek a gyerekek,mert az összes kezében ott virított.Gondolom erre áldoznak,ha már másra nem is.De van ezer dolog ezen kívül,amiből pénzt akarnak sajtolni,persze ez mellett 1-2 program ingyenes.Sok nőt láttam akinek úgy hisztizett a gyereke hogy öröm volt nézni,sík idegbetegek voltak az anyák,tehát ez főleg a gyerekeknek jó,de ne csináljanak már ebből nemzeti népünnepélyt nagy területeket lefoglalva ... Egy cigit akartam venni a trafikban,mellékutcákon keresztül tudtam csak megközelíteni hogy ne az emberáradatban mendegéljek,ahol haladni nem lehetett.Az árusok megszedték magukat,más értelme nem volt.Szerencsére ma már minden visszaállt a régi kerékvágásba,és remélem mostanában több ilyen nem lesz egy éven belül.
2015. jún. 1. 14:22
 20/23 anonim ***** válasza:
A cigi a leglényegesebb tudjuk :)
2015. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!