Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta csinálnak ekkora nagy...

Mióta csinálnak ekkora nagy ramazurit a gyereknapból, vagy én maradtam le valamiről?

Figyelt kérdés
Szombat-vasárnap fullon van a város családokkal,visítozó gyerekekkel,nem lehet megmozdulni tőlük.Kisvasút,zenebona,színpad,mióta ilyen nagy 2 napos rendezvény ez ? Állandóan kell valamit ünnepelni egyre nagyobb módon ? Titeket ez nem idegesít ?
2015. máj. 31. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
88%
Kifejezetten jónak találom.
2015. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
mivel ma gyereknap van.... ez nem tudom miért akkora tragédia..nekik nem jár?
2015. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem idegesít. Érezzék jól magukat a gyerekek, és legalább együtt van a család.
2015. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem idegesít, mert mi nem vagyunk antiszociálisak és minket szeretett az anyukánk ^^
2015. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Miért idegesítene? Gyerekkoromban én is szerettem, hogy ilyenkor elmentünk valahova, pl. vidámparkba vagy máshova rendezvényre és kaptam vattacukrot meg ilyenek. :) Legalább ilyenkor elmennek a családok együtt valahova és jól érzik magukat. Miért baj ez?


Engem a sok értelmetlen tüntetés és a pár évente feltúrt nagykörút jobban zavar, de hát ez van.

2015. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
alapbol nem zvar, csak vannak akiknek csak ilyenkor jut eszukbe hogy van gyerekuk...
2015. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

engem is vittek gyerekként, amit nagyon élveztem

ebben nincs semmi kivetnivaló

2015. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Mé ma gyereknap van?
2015. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban voltak ilyen rendezvények,de az egy napos volt,a város egy kis részén,nem zavarta a belvárost,ott nyugisan lehetett közlekedni.Most meg még más városokból is idecsődítik a családokat,nagyobb tömeg/rendezvény van mint karácsonykor.
2015. máj. 31. 17:55
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Mit akarsz te csinálni a városban ma, hogy pont a gyereknapi ünneplés zavar annak végrehajtásában?
2015. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!