Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Körülbelül havi hány ezer...

Körülbelül havi hány ezer forintból élhetne meg egy pár, hogy ne kelljen nélkülözni, számolgatni minden forintot?

Figyelt kérdés

Két fő jövedelmének mennyinek kéne lenni-e, hogy normális életfeltételeket lehessen teremteni?

(Tehát nem habzsi dőzsi mindenre, de kerüljön mindenre, pl: egyik fél cukorbeteg diétához szükséges teljes kiőrlésű termékekre, édesítő, lisztek.)


Mennyi pénz kéne összesen, hogy ha pl albérletet is fizetni kéne és az nem egy lyuk, hanem pl legugolva nem verem a seggem a mosógépbe az állam meg a tűzhelybe?


2015. máj. 28. 17:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
67%

Mi Nyugat-Magyarországon lévő vidéki kisvárosban élünk, a lakbér 25, a rezsi 40 alatt (és ebben a netelőfizetés is benne van, tévé nincs), fűtési időszakban +15-18 ezer.

Lakásra spórolunk, így a fizetésünkből (90 ezer +12 ezer cafeteria és 150 ezer a férjem fizuja) havi 100-at félre tudunk tenni, ha nincs valami rendkívüli számla, mint most a kötelező gépjárműbiztosítás.

(Igen, ennyit rakunk félre, nem kérek hitetlenkedő kommentárokat)

2015. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
47ezerből is meglehet bőven! :D
2015. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

" apám fizetéséből az összes levonás 119.000 forint ..."


Jól kereshet. 350 felett?

2015. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
hát kb ... jól igen, csak hitelre megy el mind.. én majd azért akarok félre rakni, hogy sose kelljen hitelt felvennem 5 különböző cégtől, hogy még az unokám is azt fizesse, közben meg alapból jól keresnék....de hát minusz milliós számlára ....
2015. máj. 28. 19:08
 25/41 anonim ***** válasza:
76%
Mi a bajod a tesco gazdaságossal? Speciel az egyik kedvenc csokim pont egy tesco gazdaságos táblás egészmogyorós csoki.
2015. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Én se szeretnék hitelt felvenni, de lakásra muszáj lesz. És a fővárosban sem fonják kolbászból a kerítést. Én itt születtem, itt élek, itt dolgozom kb. 8-9 éve, fizetésemnek minimum a felét félreteszem, és mégse tudok megvenni belőle egy 1 szobás lakást sem hitel nélkül, csak olyat, amire többet kellene rákölteni, mint az ára, hogy lakhatóvá és biztonságossá tegyük.
2015. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 embernek ha albérletben laktok 250.000 felett.

Albérlet kb 80, rezsi 30, kaja legyen 50 a többi a kiadás.

2015. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
bajom semmi csak, hogy ne KELLjen azt venni mindenből ami a legolcsóbb... én is itt iszom a tesco izesített ásványvizet .. jobb mint a naturaqua :D
2015. máj. 28. 20:27
 29/41 anonim ***** válasza:

diéta nélkül


200Eből simán megélünk


a lakás saját

van autó,

55e megtakarítás (ltp…..)

minden napra saját magunk főzünk, nayon ritkán eszünk másutt (1-1 alkalom éttermi vacsi azért van…havi 1-2 pizza, vagy kifőzde is)

1 szer megyünk nyaralni pár napra…


nem számolgatjuk a pénzt..

de nem élünk nagylábon

Budapest


jah,a keresetünk ennek a duplája, nem azért nem költünk, mert nincs…


A lakás nem nagy..a konyha tényleg kicsi:(

de nem vagyok hajlanó nagyobba menni, amíg nincs meg az álomházra való,, én több költözést nem akarok megélni…2-nknek elég..

később ha lesz gyerek úgyis nagyobb kell


de nekünk nincs diéta..

sok húst eszünk, és zöldséget

2015. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
az tök jó! én is inkább kertes saját házra gyüjtenék ... de akkor 30 éves koromig itthon lakok :D vagy60 :D
2015. máj. 28. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!