Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megbántjátok egymást...

Ti is megbántjátok egymást amikor stressz van?

Figyelt kérdés
Költözés van, mindenki idegesebb. Ezen kivül mindenkinek megvan a saját baja is. Szeretnék pozitiv lenni de nem megy. Mert pluszba még a másik bajával is kell törődnöm, vigyáznom, ugrálnom, dolgoznom. De ha nem szólnak hozzám normálisan én nem tudok normálisan visszaszólni. Ezzel van bajom, hogyan maradjak nyugodt?
2015. máj. 28. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én ilyenkor pont csendben vagyok. Túl csendben. Teszem gyorsan a dolgom, ilyenkor általában békén hagynak,mert ismernek, főleg költözéskor.:D


Ha gyerek van nálatok kérd meg az uradat, hogy vigye ki a játszóra a csemetéket, vagy anyukádhoz, és akkor még gyorsabban tudod tenni a dolgokat. A pasik ilyenkor csak láb alatt vannak. Maximum akkor kell nekik szólni, ha a szobákból minden csetreszt, könyves dobozt, játékot és egyebeket már kipakoltál, és csak a polcok leszerelése, és összerakása, kötözése van hátra, vagy a nehezebb bútorok, amiket elsőként visznek a melósok le.

Ha a konyhát hagyod utoljára lényegesen könnyebb dolgod lesz, és minden kéz előtt míg kell. Mint ha azt kezdenéd legelőszőr.

2015. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
A pasik ilyenkor tiszta feszkosok mert nem bírják a költözést és a gyorsaságot elviselni.Légy hozzá kicsit türelmesebb. Minden pasi ilyen, nincs kivétel. a költözés a mumusuk. Főleg ha konzervativ a pasi.
2015. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha békén hagynak akkor nekem sincs bajom, találékony vagyok, alapos és feleslegesen nem dolgozom. Engem nem szoktak szépen kérésre sem hagyni, szerintem ez lesz a gond.
2015. máj. 28. 11:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Hidd el első, én is túl csendben voltam nagyon sokáig, aztán egyszer betelt a pohár. Azóta csiszolom a stilusom, most ez a helyzet állt elő, higy sok minden összejött és ezt is meg kell tanulni kezelni.
2015. máj. 28. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont a múltkor beszélgettem erről a párommal, aki akkor nagyon ideges, ha késésben van valahonnan. Utál akár 1 percet is késni. Mondjuk én nem tartom vissza, ő osztja be az idejét, de a feszültsége rajtam csattan. Már többször előfordult, hogy ilyenkor beleköt mindenbe, ha csendben vagyok, az is gond, ha szólok, az is.


Leültem vele erről beszélgetni, elismerte, hogy így van, de azt nem tudja garantálni, hogy máskor jobban odafigyel magára. Na basszus.....Csak az a gond, hogy ezzel szép lassan növeli bennem a tüskéket, ami a kapcsolat minőségét igencsak befolyásolja. Fogalmam sincs, hogy kezeljem ezt.

2015. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem derült ki az elején, hogy a kérdésben ki a férfi és ki a nő, de tény, hogy nem vagyunk egyformák.

Érdemes lenne elolvasgatnod a horoszkópotok jellemrajzát. Én ugyan nem hiszek a napi szintű horoszkópban, de az általános jellemzésen megdöbbentem, mintha teljesen rólam írnának. Esetleg érdemes elolvasgatni, mert elkezdesz kicsit befelé figyelni, és ez segítene abban, hogy hogyan kezeld ezeket a helyzeteket.

2015. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is rosszul reagálok a stresszre... sokszor olyat is támadásnak veszek, ami nem az. Ingerülten visszacsattogok, személyeskedek, támadok, aztán utálom magam.

A férjem ugyanakkor nyugodt, békés természet, még ha stresszes is, akkor is normálisan kommunikál. "Látod, megint engem bántasz, pedig nem is rám haragszol", szokta mondani, mikor hülye vagyok.

2015. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi nemrég vagyunk túl egy költözésen,ráadásul az ország másik végébe költöztünk.Nagyon stresszesen éltük meg az egészet.Segítség nem volt,így egy kicsi gyerekkel kettőnknek kellett megoldani.Sajna a stresszt...igen egymáson vezettük le.

De minden mikor lement,tökre lenyugodtunk,és nem veszekedtünk többé!!

2015. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!