Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok negatív dolog ért, ami miatt Idegileg ki vagyok. Csak sajnos anyámon / de ő sincs jobb helyzetbe mint én neki is segítség kéne / kívül senkire nem számíthatok a családba,mert ha kicsit hangosabban vagyok már elmebeteg vagyok. Segítség kéne, ha nekik kell.bármi én segítek, de hogy nekem vmi az már nem. Ma nagyanyámmal sikerült összeveszni, mire mondtam hogy sose segít ha bajom van. Persze azt mondta hogy ad ruhát csak az a baj hogy attól se élelem nem.lesz se fedél a fejem felett. Persze én egy szemét vagyok mert nem becsülöm.meg, mindenkinek hazudik pl most is hogy neki mentem holott ez nem igaz és neki hisz mindenki. Idegi alapon teljesen királyok már mit tudnék tenni hogy vmi is javuljon mert úgy érzem nem vagyok fontos a családomnak.



Bocsánatot kérek az esetleges hibákért, de most az amire a legkevésbé tudok figyelni, de tanács kellene, mert megörülök.

22 éves lány.



2015. máj. 24. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el azon dolgozni, hogy leléphess otthonról akár egy társbérletbe.

Aztán olvass be nekik még utoljára és hagyd őket magad mögött örökre és kezdd el élni a saját életed csak magaddal foglalkozz.

Ennyi.

Vannak emberek, akik sosem változnak, akiknek semmi sem jó, akiknek sosem leszel jó.

Az élet meg attól lesz kényelmesebb ha a zavaró tényezőket vagy megoldod vagy kiiktatod belőle.

Csak rajtad áll, hogy mit és kit viselsz el, kinek mit engedsz meg.

2015. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!