Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van 4 gyermekeaz előzőm. Ebből a 2 nagyobb az előző hàzassàgomból, a 2 pici pedig a mostani èlettàrsamtol. Neki van egy nagy fia. Törtènt, hogy ez a nagy fiù elment a haverokkal, ès a baràtnöjèvel sètàlni, az uton hūlyèskedtek, aminek az lett sajnos a vège, hogy pàrom fia ugy meg rugta a baràtnöjèt, hogy az korhàzba kerūlt. A lènyeg ami engem is èrint, hogy sorba jöttek a birosàgròl a papirok az ūggyel kapcsolatban. A mùltkor èn vettem àt a levelet, amit felbontottam. Az àllt benne hogy az èn fiam, ( aki autista), ő költött àt agy dalt, ami miatt lett a verekedès. Ott sem volt, mikor ez törtènt, mivel akkor iskolàban volt, plussz mèg beszèlni is alig tud. A kèrdèsem az lenne, hogy ti mit csinàlnàtok, ha a gyereketeket ilyennel vàdolnàk meg? Hozzàtaszem, senki nem mondja meg, ki akarta a fiamat bamàrtani. Ők ùgy gondoltàk szerintem, mivel autista, ö könnyen megùssza ha ràkenik.
2015. máj. 26. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a pároddal beszéld meg, és ő beszéljen a fiával.

Én őszintén, nem szívesen élnék együtt olyannal, aki így megrugdossa a barátnőjét. Félteném a gyerekeimet, de még magamat is.

A bíróságon az úgy is kiderül, hogy a te fiad ott sem volt, mert iskolában volt. Ő biztosan nem fog bajba kerülni.

De a jövőt nem szívesen képzelnék el ezzel a fiúval együtt élve.

2015. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a fiad ebben az időben iskolában volt, azt elég könnyű bizonyítani, tehát részemről az ügy itt le is lenne zárva. A páromat pedig megkérném, hogy engem mostantól hagyjanak ki a bírósági dolgokból, csalódtam a fiában, amiért a társasága egy kisebbre akarja kenni az ügyet...

Mellékesen megjegyzem nekem ez az egész sztori úgy sántít ahogy van. Hülyeségből hogy lehet valakit úgy megrúgni, hogy kórházba kerüljön? És hogy lesz ebből olyan sztori, amibe egy kisfiú is belekeveredik? Egyáltalán hogy kerül ez erőszakos cselekményként a bíróság elé? Mert oké, értem én, hogyha bebizonyosodik a kórházban, hogy idegenkezűségről van szó, akkor kötelesek feljelentést tenni, de a fiad nem volt ott a barátnője mellett, ha mindez csak egy véletlen baleset volt? Nem fogta a kezét? Nem vigasztalták egymást? Ezt nem látta senki? Nem kért ezerszer bocsánatot?

Ha olyan egyszerű lenne a sztori, mint amilyennek mondtad, akkor a bíróság előtt is elmesélnék a véletlen balesetük történetét és jó eséllyel semmi, vagy nagyon enyhe következménye lenne ennek. Nem kéne bemártani mást, hogy mindenki mentse a saját bőrét.

2015. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:

"ő költött àt agy dalt, ami miatt lett a verekedès"


Ha ez így lett volna, akkor sem számítana. Nem egy dal miatt "történik" egy verekedés, hanem azért, mert valaki verekedni akar. Dalolni szabad, verekedni nem.

Maximum becsületsértés miatt lehet perelni ilyen esetben, de ez polgári per lenne, nem büntető.


Itt valami tényleg nem kerek.

2015. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Megvédeném a gyerekemet.
2015. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fiù szàndèkosan bàntotta a lànyt, mivel az neki ment, hogy ne ènekeljenek. Az orvosok tettek feljelentèst, ez igaz. A fiùt el is itèltèk a bìròsàgon. Amit ìrtam az èn fiamròl, az màr az utolsò kikūldött jegyzőkönyvben volt. Tehàt az ūgy màr le van zàrva. Nem attòl tartok, hogy az èn gyerekemet būntetik meg, hanem az bànt, hogy rà akartàk fogni.rossz èrzès, hogy egy àrtatlan gyereket meg neveznek egy ilyen ūgyben.szivem szerint mòdosìttatnàm a jegyző könyvet, de gondolom ez sok mindennel jàrna.
2015. máj. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!