Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a 25 éves...

Mit tennétek ha a 25 éves lányotoknak 50 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
A lány külön èl màr 19 éves kora óta,de alapvetoen jo a kapcsolatotok a gyerekkel.Eddig csak a sajàt korosztàlyàbol vàlasztott. pénze van,jò munkahelye szép fizetéssel.Egyszerűen nem értem,de nem akarom elmarni magamtòl a gyereket.
2015. febr. 18. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Mosolyogj és bólogass. Magadban kívánhatod a k@#va anyját a csávónak, de csak mosolyogj és bólogass. Már csak azért is mert itt neked nincs mit tenni. Vagy elfogadod vagy nem.
2015. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Hát már semmi közöm nem lenne hozzá, de borzalmasan szégyellném ha idősebb a pasasa mint a saját apja..
2015. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Igyekeznék megkedvelni a lányom barátját. Függetlenül attól, hogy 25, 30, 40 vagy 50 éves.

A lányom szereti, és nekem ez számít.

2015. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem lennék tőle feldobva én sem, de 25 éves független ember életébe sem lehetőségem, sem jogom nem lenne beleszólni. Legfeljebb a véleményemet közölhetném vele (egyszer, kulturáltan, amennyiben érdekli), és reménykednék benne, hogy akinél lehorgonyoz, az a saját korosztályából való lesz. Biztosan vannak jó kapcsolatok nagy korkülönbséggel is, de tagadhatatlanok a dolog hátrányai (egy gyereknek - ha születik - jó, ha minél több ideig élnek a szülei - az apja is -, valamint ha szeretek valakit, akkor nem akarnék fiatalon megözvegyülni mellette, amire egy idősebb társ esetében nagyobb az esély). Mindazonáltal felnőtt ember, tehát mozgástered nincsen túl sok, kérdező.
2015. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Ne ellenezd.biztos szeretik egymást.Nekem is volt idősebb barátom és működött.
2015. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék? A kapcsolattal kapcsolatban semmit, mert felnőtt, egyedülálló ember, azzal jön össze, akivel akar.


Csupán annyit tennék, hogy amikor kettesben vagyunk, és jót beszélgetünk, őszintén megkérdezném tőle minden negatív felhang nélkül, hogy miért? mit lát a férfiben? milyen perspektívátlát a kapcsolatban, mennyire komoly? hogy képzeli a jövőt? szeretne-e gyerekeket stb., stb., stb.

Ha ezekre kielégítő választ tud adni - mármint azt látom, hogy van elképzelése, és nemcsak vmi hóbort vagy pénzéhség van mögötte - akkor (amellett, hogy rávilágítok esetleg dolgokra, amire lehet, hogy ő most még nem is gondol) megpróbálnám elfogadni, mégha nem is tetszik a helyzet.

2015. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt intelligensnek tűnik a férfi tehàt jelenetet rendezni semmikèpp nem szeretnèk,ingovànyos talaj ez mivel szereti,imàdja a kislànyom. És valòban idősebb nàlam.
2015. febr. 18. 21:03
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Bízz benne, hogy hamar véget ér.
2015. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az nagyon sok. De maximum annyit tehetsz, hogy elmondod a véleményed.
2015. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Van egy ismerősöm ahol szintén így alakult,nagy szerelem,közös gyerek,egyik fél részéről sem anyagi érdek! Aztán szegény papi elkezdett hirtelen sármos ötvenesből,hófehér hajú,megrogyott hatvan feletti lenni,míg az asszonyka ekkor kezdett igazán kivirágozni és hiába a szerelem,már nagyon ciki a párjával idegenek között megjelenni,mert nemhogy az apjának nézik,hanem a nagyapjának!Huss eltűnt a varázs!

Arról nem is beszélve,hogy 60 fölött bár a férfiak ezt baromira szeretnék másként beállítani,szóval a szex ugye no....!Kevesebb is,gyengébb is!

De a lányodnak nem Te fogod meghozni a józan eszét,úgyhogy akik előttem szóltak igazat adok:Türelem és megbékélés!:)

2015. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!