Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok mit szolnatok hozza ha...

Szulok mit szolnatok hozza ha a lanyotoknak roma baratja lenne?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Meghívnám magunkhoz, megismerném, aztán mondanék, gondolnék, szólnék bármit is. Tiltani nem sok értelme van, annál jobban ragaszkodnának egymáshoz.
2014. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavarna, amíg szereti a lányom, kulturált és normálisan viselkedik. Nem szokásom bőrszín alapján megítélni másokat.
2014. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanazt, mint ha nem roma, meghívnám, várnám, hogy megismertessen vele.
2014. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Először valószínűleg lábon kihordanék egy infarktust. Aztán vennék egy mély levegőt, láncra verném az előítéleteimet és megkérném, hogy hozza el, mutassa be.

Én falun nőttem fel, nem hiszek a c-ról szóló tündérmesékben, láttam a saját szememmel hogyan élnek és miket művelnek. De ettől eltekintve, illetve emellett, tudom hogy közöttük is vannak akik szeretnének normálisan élni, csak nagyon nagyon nehéz kitörni egy ilyen háttérből. Emiatt úgy érzem, járna neki az esély. Ha látnám rajta, hogy erre törekszik, hogy van benne elhatározás, vannak elképzelései a jövőjéről és tesz is ezekért, onnantól szívesen látnám. Ellenkező esetben, gyakrabban küldeném a lányom a nagyszüleihez vissza falura, hogy a saját szemével lássa mi várna rá. Hiszen megtiltani úgyse tilthatnám, nem is lenne értelme. Magának kellene belátni.

2014. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, mert nem érdekel senkinek sem a származása.
2014. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Mivel eddig csak rossz tapasztalatom volt a romakkal ( kiraboltak a nyaralonkat, megtamadtak az ocsemet, a baratnomet random zaklattak a villamoson) igy az en gyerekem romaval meg beszelni sem fog, se ma se kesobb.


Nem azert mert meg lesz neki tiltva (nem lesz) hanem mert lesz annyira ertelmes h felfogja h vannak olyan kulturalis kulonbsegek amiket nem lehet egy kapcsolatba atultetni.

2014. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
77%
Ha belegondolsz legtöbb ember jót akar a saját gyerekének, köztük is van rendes becsületes csak ritka mint a szemüveges veréb
2014. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
A baj az, hogy a legrendesebb romával is együtt jár egy egész népes família. A normális romák nem véletlenül próbálnak megszakítani minden kapcsolatot a gyökereikkel.
2014. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék,pedig van roma a baráti körükben és a lányom egyik barátnője is az.

Akár milyen jó a társadalom megveti még majd a gyereküket is. Legtöbb ember előítéletes, minek tenné ki magát ennek ha nem kell.

2014. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

"Akár milyen jó a társadalom megveti még majd a gyereküket is. Legtöbb ember előítéletes, minek tenné ki magát ennek ha nem kell."


Ezzel a hozzáállással tudod, hogy a legsötétebb eszmékhez asszisztálsz?

2014. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!