Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a romák...

Mi a véleményetek a romák boxtudásáról? Nekem semmi érzékem hozzá

Figyelt kérdés
Az összes roma elég jó mozgású, pl utcán mikor sétálnak boxolnak a levegőbe de iszonyat gyorsan mint egy boxoló és simán levállalnak. hogy van ez?
2014. febr. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Van köztük pár tehetséges, de most őszintén, miért jó ezt oktatni nekik? Van köztük "profi" aki rendesen versenyezhetne de már ölt embert, persze a rendőrök nem csinálnak semmit, az egész arra jó, hogy terrorizálhassák az embereket. Még jó, hogy szigorúbban büntetnek ha küzdősportoló múltad van...
2014. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pár, aki ért hozzá, de hidd el, a többi csak az árnyékbokszban néz ki jól, hozzá nem értőknek. Lusták lejárni rendesen edzeni, a nagy részüket egyedül, kés nélkül könnyen le lehet győzni.
2014. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a mexikóiak, kubaiak és az oroszok boxtudását csodálom.
2014. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én is utólsó val egyet értek

különben a legtöbb roma bokszolónk félvér

2014. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj amit ezek csinálnak az csak csapkodás a levegőbe majd egy perc múltán kiköpik a tüdőjüket ja és csak a szájuk nagy mert ha kapnak egyet rögtön megcsókolja az aszfaltot de utána menekülőre kell fogni mert kivonul az egész telep (magyar megver egy cigányt egyenlő rasszizmus

cigányok megvernek egy magyart az csak verekedés (általában a romák javára)

2014. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!