Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a 25 éves...

Mit tennétek ha a 25 éves lányotoknak 50 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
A lány külön èl màr 19 éves kora óta,de alapvetoen jo a kapcsolatotok a gyerekkel.Eddig csak a sajàt korosztàlyàbol vàlasztott. pénze van,jò munkahelye szép fizetéssel.Egyszerűen nem értem,de nem akarom elmarni magamtòl a gyereket.
2015. febr. 18. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%

Vén agyalágyult pedofil hülye.

Gondolkodhatna, hogy mi lesz 25 év múlva... Jó esetben a lányod az élete utolsó 30 évében teljesen egyedül lesz.

2015. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

Van egy barátnőm. 23 évesen összejött egy 53 éves pasival. Sokáig nem értettük (bár be kell vallani, nagyon szexi ötvenes pasi volt), és akárhogy kérdezgettük, hogy miért? csak mosolyogva annyit mondott, hogy mert szeretjük egymást. Lassan, ahogy megismertük, láttuk őket együtt, tényleg látszott rajtuk, hogy fülig szerelmesek, a férfi is újra megfiatalodott mellette, bár már felnőtt gyerekei voltak. 9 évig voltak együtt, álompár voltak mindenki szemében. Most halt meg nemrég a férfi szívrohamban :(.

Persze negyvenes férfi is kaphat szívrohamot, de azért lássuk be, kisebb az esélye ilyennek. Nem is erről van szó, hanem arról, hogy mondjuk kész-e arra, hogy 10 év múlva egy lassan leépülő embert tudjon maga mellett?

2015. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Felnott ember, mit tudnek tenni? Bar en tuti kirohognem, joizuen.(anya vagyok)
2015. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Semmit nem tennék. Tiszteletben tartanám a döntését. :)
2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
18%
Szégyellném magam, hogy valamit nagyon elrontottam.
2015. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem tennék semmit ha ő boldog. Felnőtt nő és mindenkinek csak egy élete van. Azt élje úgy, ahogy neki (és nem másoknak) jó.


Szerintem senki sem örülne annak, ha a párválasztásába beleszólnának vagy bele akarnának szólni mások. És nincs "hát de" mert ennyi erővel bárki elkezdhetne ellenérveket felhozni mások párjával szemben, amiért az szerinte nem jó. És őszintén: Jól esne? Befolyásolna? Szerintem mindenkinek "nem" a válasza ezekre a kérdésekre. Helytelen véleményt alkotni ilyen dolgokról, ez csak két emberre tartozik.

2015. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem is van 22,és 25 éves gyerekem,és mi 46 47 évesek vagyunk...

Meglepődnék,ha nálunk idősebb párja lenne valamelyiknek,vagy netán hasonló korú...


Bizonyára furcsa lenne....de nem tennék semmit...az ő döntése, felnőtt...

2015. febr. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az én lányomnak nem lenne..

Elmondom miért

Mert van egy nézőpontom az ekkora korkülönbségekkel kapcsoatban.

Nem tartom jőnak, kifejthetném oldalakon keresztül, de ez nem lényeg


Rájöttem, nem is olyan régen, hogy ezt otthon tanultam, tehat voltam vagy 15 amikor edesapammal a nagy korkülönbségről beszéltünk..sok példát ervet hozott fel, hogy szerinte miért nem ideális, mik a buktatői, megértettem, és én is egyetértek, soha nem is tekintettem 5-10 npévnél idősebbre se már potenciális partnerként



Semmi baja azokkal akik így élnek, sőt sok ismerős is van, én is ezt vallom, hogy mindenkinek a saját döntése,

Mégis ha időben szóra kerül, akkor valahol tanult les hogy nem..persze én az 50évesekre meg mindig " öregként" nekintek 30évees koromban is, hisz a szüleim kora.



DE:


Ha megis így alakulna:

Nem hiszem hogy sok beleszólásom volna


Remélem lesz olyán viszonyban velem is a gyerekem, mint én a szüleimmel, akkor ha még nem mondtam el, akkor először,ha pedig igen, akkor feleleveníteném a nagy korkülönbségről valő beszélgetésünket.

Hataha. Arózsaszín ködben kiment a fejéből, ha így is válallja, akkor az már a döntése, én megpróbáltam megvédeni, felnőtt ember már igazán.

Megpróbálnám elfogadni a párját.

Azét belegondolok, hogy az én édesapám még csak 49, biztosan nem menne neki egyszerűen

2015. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem tennék semmit. A lányom felnőtt nő, el tudja dönteni, kit szeretne párjául. Ha a férfi rendes, és szereti a lányomat, semmi kivetni valóm nem lenne. A lányommal beszélnék finoman, kedvesen, megkérdezném, tervezik-e együtt a jövőt, nem okoz-e gondot esetleg gyermekvállalásnál szerinte a korkülönbség, tehát átbeszélték-e azt, hogy ezek ellenére tudnak-e olyan jövőt építeni együtt, ami mindkettőjüknek megfelel.

A nagy korkülönbség igen megosztó téma, van bőven rossz és jó példa is ilyen párkapcsolatokra. Nekem egy jó van. Egy barátnőm 22 éves volt, mikor megismerkedett egy 45 éves férfival. A férfinak volt már 3 lánya is, nagyjából egyidősek a barátnőmmel. A pasi nem is volt fiatalosnak, szexinek mondható, ősz szakállas, pocakos, kötött rombuszmintás mellényes emberke. Viszont nagyon kedves, szeretetre méltó, család centrikus, és belül mégis fitt, jó humorú embert ismertünk meg benne. 4 évvel a megismerkedésük után összeházasodtak, és már van két tündéri kisfiuk is! Náluk kedvesebb, boldogabb párt/családot ritkán találni!

2015. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem megalázó, nem hiszem, hogy lehet igazán kölcsönös egy ilyen.


Van elég férfi a világon, neki is van még pár éve valaki normálisat találni.

2015. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!