Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, segítsetek légyszi...

Mit tegyek, segítsetek légyszi, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy szakmàm amiben jelenleg nem dolgozom , de szeretem. Van egy munkahelyem ahol jó vagyok viszont nem èrzem azt, hogy ezt szeretnèm csinálni, meg hát vannak dolgok amik egyáltalán nem elfogadhatóak viszont betonbiztos jövedelem.

Ahhoz, hogy a szakmámban kezdjek el dolgozni vállakozóit kell kiváltsak amit csak akkor tehetek majd meg ha a párom elhelyezkedett az õ szakmájában,hogy ne legyünk mínuszban, viszont nem biztos hogy sikeres lesz a "vállalkozásom".

A gyerekvállaláshoz is lassan "idõ lesz" . Szerintetek mit tegyek, maradjak a biztos helyen amit ugyan nem szeretek, de biztosan vállalhatok 1-2 èv múlva gyereket, kapok GYED- et stb vagy merjek lèpni majd affelè ami vagy bejön vagy nem, pènzben jobb ha bejön viszont az több èv?


2013. jún. 25. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
érdekes helyzet, én is hasonlóban vagyok, csak nincs konkrét lehetőségem a továbblépésre. viszont folyamatosan keresem. Szerintem, ha nincs lehetőséged egy esetleges sikertelensáég esetén visszatérni a biztonságos környezetbe, akkor ne add fel. Én megpróbálnék a helyedben a biztos meló mellett a szakmában kis kiegészítő munkát vállalni, mondjuk hétvégén.
2013. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben alapoznék a gyedre, és utána kezdenék vállalkozásba, akár gyerek mellett. Manapság jobb a biztos rossz. Persze, ha a párod munkájából fent tudjátok magatokat tartani és megtehetitek, hogy a te vállalkozásod esetleg bebukik, akár gyerek mellett is, akkor vágj bele.
2013. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát igen az a dilemmám, hogy gyerek után megengedhetem e magamnak, hogy bebukjak egy munkával, mègse mondhatom majd hogy bocsi "Peti" most nincs enni mert nem dolgozik anyuci. Ugye ki tudja mi lesz èvek mùlva. Nehèz ez.
2013. jún. 25. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
a helyedben a biztosban maradnék szülésig, hogy járjon a gyes. és már a gyes alatt elkezdhetsz a vállalkozásodon ügyködni.
2013. jún. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jún. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!