Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még lehet tökéletes életem?

Még lehet tökéletes életem?

Figyelt kérdés

A szüleim durván elrontottak mindent. Állandóan terrorizáltak, vertek, megaláztak. Semmit nem csinálhattam, 0-24ben be voltam zárva, folyton ok nélkül büntettek.

Szerettem volna zenét tanulni, sportolni, rajzolni, de normális ruhákra sem volt keret, mert apukám egyszerűen nem akart dolgozni. Már nem igazán tartom velük a kapcsolatot, ha nagy ritkán felhívnak is csak azt hallgatom, hogy semmirekellő vagyok, megléptem, ahelyett, hogy elmentem volna dolgozni, hogy segítsem őket.

Kijöttem külföldre, elkezdtem dolgozni, de a barátommal megromlott a viszonyom, hamarosan költözöm (ugyanazt csinálja, mint apukám, bezárás, lelki terror, megalázás), így nagyon szűk körülmények közé szorulok, szükségem lesz minimum kettő, de lehet, hogy három munkahelyre párhuzamosan.

Sajnos az ilyen vágyaimról, hogy művészeti suli, rendszeres sport már erősen lekéstem, és már nem kezdhetem előről az életet.

Szeretnék jobb alakot, szebb ruhákat, többet dolgozni, több nyelvet tanulni...de úgy érzem, mindenre késő van.


21L


2015. máj. 25. 19:34
1 2
 11/12 mtke ***** válasza:
Sokan nem vagytok tisztában a német megélhetését illetoen. Minimálbér kb 1200 euró albérlet 600 minimum nem is szívesen adják ki külföldi embereknek főleg ha nem is beszél jól németül
2015. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11: ha vki kiment oda minimálbérért ilyen feltételekkel, akkor inkább az nem volt tisztában a dolgokkal, de leginkább azzal, h külföldön sincs kolbászból a kerítés.
2015. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!