Mit tegyek? SoS

Figyelt kérdés

röviden: a tesóm számítógép függő, 4tantargybol bukik, cseppet sem hasonlítunk. ...

Mindig a szüleimmel veszekednek, mert nem tanul, ahelyett gépezik. ..

én nem tudok tőle/tőlük, marmint a folytonos veszekedestol letezni! Mit tegyek? : (


2015. máj. 24. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Séta, könyvtár, szakkör, hobbi, fejhallgató és zene, stb.
2015. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
net kábel elnyes ennyi
2015. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Számítógép levédése jelszóval, rendszergazdaként és szülőknek. Csak akkor engedélyezni a netre vagy akár gépen való tevékenységeket, ha szülők úgy gondolják. Ha nem értenek hozzá, vki ismerős biztos akad, aki megtudja csinálni, de nem olyan nehéz, neten sok leírást találhatsz googlén. Net kábelt elvágni emiatt felesleges.
2015. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedved első: Annyira elzarkozott a világtól, hogy sehova sem megy... o meg az olvasas? !? :D

JA IGEN! HA NÉN ÉPPEN A GÉP ELŐTT ÜL, ÉPPEN HALLGATJA A HÜLYE RAPPEKET! SZÓVAL AZ IS KILOVE

DE AZÉRT NAGYON KÖSZÖNÖM! !!

2015. máj. 24. 17:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2.: az is volt, de feltorte. . pedig ez volt;: x1x2
2015. máj. 24. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, én ezt nem úgy értettem :) Ezeket neked tanácsoltam, hogy ne lelkizz az ő vitájukon és a tesód függőségén. A szüleid azért vannak, hogy neveljék a gyerekeiket, beleértve a tesódat is. EZt nem neked kell megoldanod. Én neked adtam alternatívákat, amíg foglalt a gép :D
2015. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, értem Köszönöm! :) nagyon cuki vagy :)
2015. máj. 24. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok: erősebb jelszót találj ki..., ne olyat amit fél óra alatt megfejt egy program, vagy esetleg feltör, amit erősen kétlek. Minimum 8 karakterest, ne utaljon semmire se, legyen benne kis és nagybetű, számok.
2015. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm;)
2015. máj. 24. 17:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!