Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szánalmas ez?

Szerintetek is szánalmas ez?

Figyelt kérdés
4 fõs családban 3-an dolgoznak mindenki többet keres mint a minimálbér.80.000-120.000Ft-ig.Mégis arra az egy emberre fogják aki iskolába jár,hogy miatta nem tudják a számlát kifizetni ami nem éri el a 90.000ft-ot havonta.Fejenként 25-30.000 forintot sokallnak rezsire.Más családok ennek a feléből élnek...Bezzeg alkoholra meg dohánycikkre mindig van pénz csak a számlára nincs.
2015. máj. 21. 23:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
* lepontozós
2015. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is teljesen mindegy, hogy hány éves. Egy NORMÁLIS szülõ segíti a gyermekét, hogy továbbtanuljon, hogy legyen egy normális szakma a kezében és el tudjon egy normális helyen helyezkedni. Nyugodtan le lehet pontozni, de egy igazi szülõ, nem rakja ki a gyermekét 18 évesen és várja el, hogy dolgozzon!!!

Persze tudom, h van kivétel aki megérdemelné, de nehogy már a gyerekre fogjuk, h jajj ennyi meg annyi megy el rád! Akkor minek vállalta a gyereket annó???

30/nõ

2015. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

Az emberek szeretnek bűnbakot keresni.

Az én kedvencem az, hogy anyám nyavalyog, hogy az én vízhasználatom miatt kell olyan sokat fizetni... amikor heti átlag 3 napot itthon sem vagyok, mert a páromnál vagyok addig, és öcsém jóval több időt tölt el a fürdőszobában amúgy is, mint én (volt, amikor 3 óráig pancsolt a kádban)... de persze a cigi itt is létszükséglet, úgy, hogy én érzékeny vagyok rá (vicces, anyám orvos, az én allergiáim miatt minden miatt parázik, nekem tiltja a cigit 20+ éves korom ellenére is... nem mintha ingerenciám lenne rá... de ők bezzeg nem tudják letenni), kajára is irdatlan pénz megy el... persze, megértem, hogy nem a leggagyibbat akarják enni, de ha annyira sok pénz megy el, akkor ott kell megfogni, ahol lehet, pl. nem a legdrágább magos-rozsos zsömlét venni tonnaszámra, meg így camembert, úgy a legdrágább kolbász, amit apám egy nap alatt megvacsorál magában... vagy legyen, de akkor ne arra az én 4napi fürdésemre fogják már...

2015. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
8%

"Nyugodtan le lehet pontozni, de egy igazi szülõ, nem rakja ki a gyermekét 18 évesen és várja el, hogy dolgozzon!!! "


Nem tudom, hogy te miért vállalt gyereket. Én pl azért, hogy értelmes embert nevelek belőle, a társadalom hasznos tagját. Nem azt tervezem, hogy teszem az 40 évesen még a nyakamon log munka, partner, terv és élet nélkül. Ha szerinted az a normális, akkor veled van a gind

2015. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%
Tanulj meg értelmezni! Utána szólj be másnak. 18 évesrõl beszéltem, nem negyvenévesrõl! Sõt, ezt az álláspontomat kiterjesztem még kb 25 éves korig!!! Mellesleg azt is írtam, hogy van kivételes eset!
2015. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mindenféle lényegtelen kifogást megtaláltok,hogy miért lehet engem fikázni :D A kérdést egyszerű matekkal ki lehet vesézni.Azért tettem fel,mert sok család 1 jövedelemből és vagy kettőből ehhez képest úgy érzem,hogy nálunk nem kéne gondot okozzon a számlák kifizetése.De úgy látom,hogy sokkal több az önző egoista akinek gondot okoz 30e forintot rezsire kiadni.A saját családom is szégyen,de egyes emberek itt is.
2015. máj. 22. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!