Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a feleséged...

Mit tennél ha a feleséged ezért egy pofont adni?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy ma 4 órakor haza érek, de nem úgy alakult a melóm,(autószerelés) és csak 6ra értem haza.

Ő elkezdett velem veszekedni, és üvöltözni majd pofon is vágott amiért nem tudtunk együtt elmenni a könyvelőhöz meg a turkálóba.


2015. máj. 21. 22:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.


Esetleg megcsalás esetén tudnám elképzelni ezt, ha 2 óra késés miatt ezt tette, azt ne hagyd következmény nélkül.


Elmebeteg a "párod".

2015. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%
Úgy gondolom, sem nőnek, sem férfinak nincs joga felpofozni a másikat. Tehát ez túl erős reakció volt a feleségedtől és még finoman fogalmaztam. Ettől függetlenül az azért érdekelne és jó lenne, ha leírnád, a 2 óra késést kommunikáltad-e felé, illetve elérhető voltál-e? Mondom még egyszer, ez erős volt tőle, de ha nem kommunikálsz esetleg, illetve nem veszed fel a telefont, ha keres, akkor én is ideges lennék és halálra aggódnám magam még 2 óra miatt is.
2015. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a lepontozáshoz! Kérlek magyarázd el, hogy miért 0% a válaszom? Talán bárkinek is joga van a másikat felpofozni? Vagy mi a tököm?
2015. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
26%
Elmagyarázni nem tudod, igaz idióta! Szánalmas...
2015. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
A pofon ilyen esetben sztem nem jogos. De bizonyos esetben megértem, hogy felhúzta magát, pl. ha megbeszéltétek, és te még csak egy telefont sem eresztettél meg mondjuk. De a pofon akkor sem elfogadható - az max. akkor fogadható el, ha a pofont adónak a fizikai épsége veszélyben van (erőszakosan megtámadják).
2015. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Vagy ideggyógyászhoz megy magától, vagy elhagynám.
2015. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Nagyon meglepődnék, mert nem ilyennek ismerem a feleségemet. Lehet, hogy mérgelődne kicsit, hasonló esetben, de megértené, hogy munka miatt késtem, ő is dolgozik, tudja, hogy ez mivel jár.
2015. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!