Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a feleséged...

Mit tennél ha a feleséged ezért egy pofont adni?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy ma 4 órakor haza érek, de nem úgy alakult a melóm,(autószerelés) és csak 6ra értem haza.

Ő elkezdett velem veszekedni, és üvöltözni majd pofon is vágott amiért nem tudtunk együtt elmenni a könyvelőhöz meg a turkálóba.


2015. máj. 21. 22:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

"hisz nem a te hibad, hogy kestel."


Akkor sem jogos a pofon. Lassan oda érünk ki, hogy van erőszakra elfogadható indok.

2015. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
96%
Bocsánatot kérek tőled kérdező. A feleséged és a kommentelők miatt szégyellem hogy nő vagyok.
2015. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal elválnék egy ilyen agresszív állattól.

Csak remélni merem hogy nincsenek gyerekeitek, mert ha igen, kövess el mindent, hogy hozzád kerüljenek.

2015. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
85%
Ezt családon belüli erőszaknak hívják- (aminek ugye csak nő lehet az áldozata). Akár szóltál volna hogy késel, akár nem, ez rendkívül primitív dolog.
2015. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Lendületből vágtam volna pofán ugy,ott is befordult volna ahol nincs kanyar.Ezentúl mindenért kapsz öregem,jó papucs leszel
2015. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Janka néni ***** válasza:
19%
Hagytad, hogy belelovalja magát ennyire? Ez hülyeség, de ha ez így megy tovább, tényleg boxzsák leszel.
2015. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

Jesszusom, már itt is elkezdődik az áldozathibáztatás?

Szólt-e, tudott-e róla, stb. Ki nem szarja le? A lovat sem ütjük, nemhogy a társunkat!


MOST döntsd el, mennyi tiszteletet vársz el egy kapcsolatban és mit vagy hajlandó lenyelni. Én sem oda, sem vissza nem fogadnám ezt el, de a te életed a te döntésed! NINCS olyan élethelyzet, amikor MEGÉRDEMLI valaki az ütést. A hülyék gondolják így. De azokat ütik is. N31

2015. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ilyesmi?:

[link]


(a kiscsajnak /14/ peche van, mert a videót a Yard is látta, úgyhogy perpill előzetesben van, és a napokban lesz a bírósági tárgyalása - remélhetőleg egy életre megtanulja, hogy egyenlő mérce van nőre és férfira...)

2015. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18%
Erre nincs mentség, tudom, de nem lehet hogy van valami a háttérben, amiről mi nem tudunk? Régebbi megcsalás, vagy valami más esetleg? Nekem fura, hogy ez tényleg csak a semmiből. Én is szoktam aggódni, ha a férjem késik és a telefont se veszi el, de nem szoktam felpofozni..
2015. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Ha a férfi ütötte volna meg a nőt, akkor is mentséget keresnétek neki? Civilizálatlan alja nő az ilyen.
2015. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!