Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborog a párom exe,...

Jogosan háborog a párom exe, amiért idén nem visszük el a gyermekeiket nyaralni?

Figyelt kérdés

Tegnap csaptunk egy taktikai megbeszélést, hogy kivel, mikor, hol lesznek a gyerekek. Amikor kiderült, hogy osztottunk, szoroztunk és sajnos nem fér bele a költségvetésbe a nyaraltatásuk, az ex teljesen kikelt magából. Azzal érvel, hogy ez jár a gyerekeiknek és nem érdekli, hogy mi hogyan neveljük az én illetve közös gyermekeinket, de az ő gyerekeinek szüksége van a nyaralásra.

Tényleg ennyire központi kérdés lenne ez a nyaralás? Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem fér bele a keretbe?


2015. máj. 8. 18:53
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező egy nyaralás nem "egy hétre félmillió", igaz, olyan fajtája is van. Meg sokkal drágább és sokkal olcsóbb is.


És igen, csóróság, ha nem futja semmilyen nyaralásra.

2015. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
68%
42: de, sok gyerekkel simán annyi. Ha mondjuk van a férjnek 2 gyereke, 2 a feleségnek és egy közös, az már 5 gyerek, azaz 7 fő. Veszel egy wellness szállást (mert ugye a két nagy csak medencében fürdik), ami legyen csak 7000 forint egy éjszakára, már ez is elég ritka. Egy nap 50 ezer forint, az egy hét már 350 ezer. Adj hozzá napi kb. 10 ezer forintot ebédre, uzsonnára akkor is kell költeni, ha félpanziós szállást sikerül ennyiért kifogni, és ebből sem jön ki sok, csak egy gyors lángosozás, vagy hamburgerezés, étteremben a duplája. 420 ezer forintnál tartunk (éttermi ebéddel számolva 490 ezernél). És akkor még útiköltség, belépők (pl. egy kalandparkba, állatkertbe, kisvasútra stb.), napi egy fagyi/süti, és bőven át is léptük az 500 ezret.
2015. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
3%
Nyaralni nem csak wellness szálláson lehet, nem csak csúcsidőben foglalva. A nagycsaládos ismerőseim mind így teszik, s nem félmillióból jönnek ki.
2015. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, hogy nem csak ott lehet, mi se ilyen helyre járunk, de ha a gyerekek kényesek, akkor valószínűleg ez lenne nekik a megfelelő. Én egész gyerekkoromban a Balatonra jártam a családdal, nekem jó volt. Nekik nem az, ha csak medencében fürdenek, kirándulni nem szeretnek, és városnézés uncsi, akkor nem tudsz jót csinálni feleannyiból. És minek rákölteni akár a felét is, ha a végén úgysem jó nekik?

A főszezon meg nem véletlenül főszezon, iskolás gyereket nem nagyon tudsz máskor nyaralni vinni sajnos.

2015. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
27%

A kérdező azt írta, hogy sátorozás most a pici gyerekek miatt nem jöhet szóba (érthető), és azt is írta, hogy a párja gyerekeinek nem jó egy természetes tó (Balaton), mert azon izélnek, hogy elkapnak valamit.


Kérdező, hány gyerekről is van szó pontosan? Te gyerekeid, párod gyerekei, közös gyerekek?

2015. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!