Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanoktól kérdeznék, akik...

Olyanoktól kérdeznék, akik együtt élnek a párjukkal, de külön kasszán vannak?

Figyelt kérdés

A párom tegnap jelentette be hogy ezentúl külön kasszàn leszünk, a csekkeket felesbe fizetjük, kajàt meg mindenki vesz magának.

Akkor ezt mégis hogyan szokás megoldani?

Én akkor ezentúl főzni se fogok rá, nehogymàr a SAJAT kajámból főzzek neki is, amit MAGAMNAK vettem a saját pénzemből... az övéhez meg nem nyúlok hozzá...

Nem is értem hogy ezt hogy gondolta

Ti hogy csináljátok?


2015. máj. 6. 16:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Különkasszásoktól kérdezem: Mi történik, ha az egyikőtök elveszti a munkáját, és nem talál megfelelő helyet? (mert mondjuk a szakmájában kihalálos alapon lehet elhelyezkedni) Vagy esetleg megbetegszik, vagy szül egy gyereket (vagy többet), akkor addig nem vehet magának új ruhát és éhendöglik? Vagy akkor feladjátok az "elveiteket"?
2015. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

nem vehet magának új ruhát és éhendöglik - nem kell dramatizalni!


Ahany kulonkasszas annyi szokas, felesleges reszletekbe menni, mert te ugysem tudod ezt elkepzelni.


De azert itt egy pelda: nalunk nincs gyerek, nem is lesz, egyikunknek sem kihalos szakmaja van, epkezlab emberek vagyunk talalunk munkat. Ha netalan egyikunk lebenulna es nem tud dolgozni tobbet, termeszetesen a masik gondjat viseli!

2015. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
34%
Köszi, tehát az elveiteket adjátok fel. Erre voltam kíváncsi.
2015. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Egy normális kapcsolatban nem közös minden?"


én az ilyet nem értettem soha... a ruhátok és a fogkefe is közös?

különben meg az lehet megoldás, ha mindig az veszi a kaját, aki főz. bár kaján mondjuk szerintem sincs értelme külön számolni.

2015. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!