Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagilag jól állunk, a párom...

Anyagilag jól állunk, a párom mégsem akar utazni soha sehova?

Figyelt kérdés
Meg amúgy nincs kedve semmit sem csinálni, csak itthon ülldögélni. Hozzáteszem, én jóval többet dolgozom, plusz tanulok is, vele ellentétbe, és vágyom rá hogy néha kezdjünk magunkkal valamit. Valaki hasonló helyzetben?
2010. febr. 23. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak szervezkedni nincs kedvem. Amúgy megyek szívesen, de elvagyok itthon is.
2010. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted tole mar,hogy mégis miért nem akar utazni?Lehet,hogy fél az utazastol,vagy a repulotol,és nem meri neked bevallani!
2010. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akar menni, menj mással! Nekem van jópár ismerősöm (lányok, fiúk vegyesen) példáúl, akiknek a párja szintén nem akar sehova menni. Így lett egy kis csapat, akik együtt járunk gyalogtúrákra. Elég sok felé voltunk már az országban így. Persze nem muszáj túrázni, el lehet menni pl megnézni valamelyik várost egykét nap alatt.
2010. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába állok elé konkrét tervekkel, vagy hiába puhatolózom ő mit akar, mindenre az a válasz, hogy nem, mert neki nincs kedve. Már az összes női praktikát bevettem, de lehetetlen egy alak... Hogy tud így élni ?!
2010. febr. 23. 11:46
 5/25 A kérdező kommentje:
de én vele szeretnék lenni, menni :( Szerintem fontos egy kapcsolatban hogy legyenek közös élmények, a tvznézésen kívül....
2010. febr. 23. 11:48
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg mas problémaja van.Talan pontosan az,hogy te tobbet dolgozol, tanulsz stb.és kisebbségben érezheti magat melletted,ezért mondja azt,hogy neki nincs kedve!
2010. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,azért elunk parkapcsolatban,hogy egyutt is kapcsolodjunk ki!
2010. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, fontosak a közös élmények, de nem úgy, hogy ráerőszakolod, amit te szeretnél. Ha nem tudod elfogadni olyannak, amilyen, akkor mindketten jobban jártok egy másik társsal. Nincs olyan, hogy te többet dolgozol meg tanulsz is, ezért ő nem mondhatja, hogy nincs kedve.
2010. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

detto

ha tehetné melon kivüli időt ágyban töltené,pedig a 20hoz van közelebb mint a 30hoz...

de mi megegyezkedtünk

nem vonszolom el különbözö szórakozóhelyekre,cserébe nyáron 1 3-4 napos nyaralás,meg többször strand,tópart,hidegebb időben meg séta,étterem,vagy amit kitalálok,havi 2 este,plussz főzőcskézünk együtt,az is jó tud lenni

2010. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Örülök hogy a párod kompromisszumképes, az enyémmel is lehet beszélni, megegyezünk, majd amikor elérkezik az idő, visszamondja idegesen, hogy márpedig nem megyünk sehova! És akkor nekem nincs apelláta...
2010. febr. 23. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!