Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írkál még mindig ennyi...

Miért írkál még mindig ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Fiatsl korunkban szerelmesek voltunk, de Ő mégis màst vett el, mert külföldre jàrtsm dolgozni sokat stb.. 20 éve volt ez majdnem. Gyerekei vannak neki is, nekünk is. Mèg mindig ugyanaz a felesége is.. Jól élnek, s facebookon látom hogy boldogok, jól megy nekik, gyerekek jól tanulnak stb.. Mégis időnként rám üzen hogy miért nem emgem választott, hülye volt, de jó lenne ha két élete lenne.. Nekem is vannak érzéseim iránta és még mindig szeretem, dehát ez màr egy halott dolog. Én külföldön élek családdal, akiket dosem hagynék el! Tudja ezt és ő sem hagyná el a családját. De miért írogat egy 43 éves férfi ilyeneket még mindig szerintetek?
2015. máj. 4. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ül a langyos f*sban, nem boldog, ahhoz gyáva, hogy lépjen, úgyhogy inkább az önsajnálatban dagonyázik és álmodozik arról, ami talán jobb lett volna számára a mostani helyzetnél. Várja a királylányt, aki majd megmenti, addig viszont beéri a kényelmes családi élettel, mert ugyebár a válás túl nagy felelősséggel jár.. Egyszerűen bárhogy gondolkozom, nem tudok jobbat feltételezni arról a nős, családos pasiról, aki a 20 évvel korábbi szerelmének szidja az asszonyt veszekedések után.
2015. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Totál igaza van az első válaszolonak! Pacsi.

A hapsi hagyott egy kiskaput, hogy langyosan tartson egy régi kapcsolatot.

Mennyire infantilis dolog egy 20 évvel ezelőtti kapcsolatba kapaszkodni. Az emberek változnak, az élet megy.

Nagyon férfias dolog a feleség szoknyája mellöl udvarolgatni a régi szerelmünknek.

2015. máj. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szidja a feleséget soha nekem, sőt a facebookon mindig dicséri, fotókat tölt fel magukról. Mondja milyen szerencsés hogy ilyen felesége van stb.. Mi már sok-sok éve nem találkoztunk, csak akkor szoktuk egymást látni amikor hazamegyünk a családdal a kisvárosba ahonnan származom és útközben látjuk egymást valahol. Ő is mindig a feleségével van akkor.. Ezért nem értem miért van ez így, miért tesz vallomásokat, miért bókol amikor soha nem is fogunk már együtt lenni.
2015. máj. 5. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg: valószínűleg nem te vagy az egyetlen nő, akinek szépeket írogat...
2015. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert több lyukra játszik, és hát előbb-utóbb valami régi luvnyája tuti bedől (khm..) neki.
2015. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Nem hinném hogy még mindig szerelmes lenne belém hahaha! Nem szabad bedőlni neki.
2015. máj. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!