Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi munkahelyi...

Miért van itt ennyi munkahelyi, főnökös megcsalásos kérdés? Tényleg ez folyik a munkahelyeken?

Figyelt kérdés
Ebben a 2 napba,legalább vagy 6 olyan kérdést olvastam ahol megcsalja a másik a párját,hol a főnökével hol az egyik kollégájával.Most kicsit elgondolkodtam én is,hogy vajon akibe bízok,az mit művelhet a munkahelyen.Ennyire gyakori a munkahelyi légyott?
2014. dec. 10. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tűnt fel, hogy mindegyik kérdésnél ugyanaz a kérdező? A stílusából látszik.
2014. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
6-ból 5-öt kérdést ugyanaz a hapsi írta ki.
2014. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mai is találtam hármat,de ott más volt a sztori.
2014. dec. 10. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ez van. Ahol sokan dolgoznak, ott nagy eséllyel találsz olyat, akivel tudnál mit kezdeni. Nekem is van ilyen munkahelyi kapcsolatom, de másnak is. Ennél többet nem akarunk egymástól.
2014. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én eddig akárhány munkahelyen dolgoztam mindenhol volt ,,sztori".
2014. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze. A kollégákkal jó viszonyt kell ápolni.
2014. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is ez van a cégnél.

A nagy kavarások ideje most jön, hiszen a legtöbb alkalmi dolog, a karácsonyi céges bulikon történik.

Nálunk is pont ezért korlátozzák a szeszt mert sajnos rendkívül sok nő csúnyán ki tud vetkőzni magából néhány pohár után, de kivédhetetlen, mert mindig beisznak stikában.

Azután jön a szokásos karaokézés meg a ruhaledobálás...

2014. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 5 munkahelyem volt, és elmondhatom, hogy mindegyik helyen volt ahol kavartak a munkatársak, akik javarészt házasok vagy kapcsolatban voltak.

A közös problémák, érdekek, örömök, stb. összehozzák az embereket. Az ember rájön, hogy gyakorlatilag több időt tölt az ember a munkatársával, mint a saját partnerével, és kialakul a viszony.

Sajnos olyat is láttam már, hogy a férfi munkatársamnak a felesége otthon volt a pár hónapos babával, a srác meg munka után az irodában tarott "továbbképzést" az egyik munkatársnőmnek....

2014. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ilyen tuti nem fordulhatna elő, mert csak nők dolgoznak nálunk :D Jó, volt olyan munkahelyem még régen, ahol ment a keverés-kavarás a dolgozók között, nem mondom, nekem is volt benne részem, de ott szó sem volt megcsalásról, 19-20 évesek voltunk, függetlenek, fiatalok, szóval ilyen téren semmi gond nem volt belőle, inkább csak az volt a rossz, amikor egy ilyen pár szétment, aztán bent meg egymást kellett kerülgetniük. Volt ott is olyan kolléga, aki már házas volt, őt nem is környékezte meg senki, és ő sem koslatott senki után.
2014. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!