Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet következménye?

Lehet következménye?

Figyelt kérdés
1 hónap és betöltöm a 18. évemet. Eléggé megromlott a kapcsolatom a családdal és ha úgy alakul, akkor el szeretnék költözni (a hely már megvan). Ha most nem költözök el, akkor 1 év múlva mindenképp. Tudnak ellene bármit is tenni, lehet neki valamilyen következménye?
2015. máj. 1. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen mar jogi szempontbol is felnottnek szamitasz nem rangathatnak haza teged. De akkor ne is vard hogy majd fizetnek neked egy vasat is ugyan is akk mar arra se kotelesek.
2015. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, ezzel tisztában vagyok és nem is kell. Csak arra voltam kíváncsi, hogy nem-e tudnak majd valamilyen jogi úton kiszúrni velem. Köszönöm a választ!
2015. máj. 1. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen. De mi a problema a szuleiddel? :)
2015. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, 18 évesen a magad ura vagy. Ha akarod, akkor elköltözhetsz a világ másik felére, megszakítva velük minden kapcsolatot. Ez ellen ők semmit sem tehetnek.
2015. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!