Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatása lehet az abortus...

Milyen hatása lehet az abortusznak a férfiakra?

Figyelt kérdés

Akinek esetleg van tapasztalata, milyen hatása lehet az abortusznak az apára nézve? A vőlegényem régi barátnője fiatalon terhes lett, elvetették a babát, aztán szakítottat. Azt hiszem ezt tíz év alatt nem tudta feldogozni és hatással van a jelenre is.


Tudna valaki ezzel kapcsolatban tanácsot adni? Volt valakinek hasonló?


2015. ápr. 30. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Miért van itt mindenki lepontozva??
2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez emberfüggő meg esetfüggő is. Nekem nagymamám egy testvérének volt abortusza, úgy, hogy egyébként a baba tervezett volt, csak kiderült, hogy a betegség, amivel ő született, erre is negatív hatással volt, és belehelt volna a terhességbe a baba is meg ő is. Nos, ők a férjével együtt maradtak, és amennyit én láttam belőlük, míg éltek, jól megvoltak együtt.
2015. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
13 elég speciális esetet említesz, merőben más, mint mondjuk karrierért,vagy kényelemért, vagy "majd később"-ért tenni
2015. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Nos, nem tudjuk, hogy a kérdésben szereplő nőnek mi volt az oka, de egy betegség miatti abortusz ugyanúgy megviselheti az embert, mint más ok, hiszen gondolhat arra valaki, hogy miért pont velük történik ez, amikor körülötte a többi ember egészséges, és el se tudják képzelni, milyen nehéz így élni, és aki nem tudja feldolgozni, ugyancsak elhagyhatja a párját, és menekülhet máshoz, akivel reményei szerint nem lesznek ilyen gondok.
2015. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
48%
11 #-es! Azért van itt mindenki lepontozva, mert van néhány idegbeteg, aki rámegy a gyerekekkel, és családdal kapcsolatos kérdésekre, és nyomkodják a mínuszt. Kérdező! Vannak olyan férfiak, akik tojnak arra, hogy nem születik meg a babájuk, és a feleségük min megy keresztül egy abortusz miatt. Viszont olyanok is vannak, akik szeretnének babát, és megviseli őket, hogy ilyen módon megy el a gyerekük. Embere válogatja. Én anno a kapcsolatom elején megbeszéltem a feleségemmel, hogy nem megyünk abortuszra. Aztán sajnos úgy alakult, hogy 2-szer rákényszerültünk. Mindkettőnket megrázott a 2 eset, de szóba sem került, hogy ez miatt szakítanunk kéne.
2015. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
70%
pár hónapja volt abortuszom, sajnos mi is a szakítás szélén állunk. a páromat nagyon megviseli, előttem nem mutatja ki, de másnál napokat tud sírni.... mindkettőnknek nagyon nehéz, és megcáfolom azt, hogy nem létezik olyan férfi, akire ne lenne hatással egy abortusz.
2015. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 baby011 válasza:
40%
Ezt a kerdest nagyon nehez megvalaszolni!!!!az en parom nagyon nem mutatta ki h fajna neki de mikor beszwltunk azt mondta nwhog azt higgyem neki nem faj a dolog!!!hozzateszem o egy ilyan ember aki tenyleg nehezen mutatja ki ha faj neki valami!!!mai napig nem tudom h fajt e neki!!!nekem pont egy eve es en marha most talalom meg itt az ilyen olvasnivalokat!!!en nem birtam most sem feldolgozni plane amiket most olvastam rola!!! :(
2017. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!